2703
2553

من قبلا یک سال سیگار میکشیدم ترک کردم و دوباره شروع به مصرف سیگار کردم قبلا رنگ پوست کل بدنم خیلی روشن بود اما از وقتی دوباره شروع کردم به مصرف سیگار انگار حدود دو درجه رنگ پوستم تیره شده اما صورتم تعقیری نکرده پوست بدنم تیره تر شده امکانش هست که از مصرف سیگار باشه؟ 

رژیمم میگیرم و حدود 5 کیلو وزن کم کردم ربطی به کاهش وزنم نداره تیره شدن رنگ پوست؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نکش همش ضرره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2456
2714

عزیزم صد در صد روی پوست تاثیر داره خب ولی اینکه میگی بدنت تیرس صورتت روشن مال کم کردن وزنه 

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2706