2733
2739

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بالایی از راست اولی رنگ پوست عکس میخوره

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
2728
خب با توجه به پوستت باید بگیری ما که نمیدونیم🤔

شوهرم سفید ندوس میترسم رنگ سومی خ برام تیره باشه فروشنده اولی سمت راستی داره ولی رنگش زیاد جذاب نیس بعدی ها بیشتر ب زردی میزنن انگار 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
چند بهت میده؟ کسی نمیتونه بهت بگه چی بخری باید خودت رنگ پوستت‌و درنظر بگیری

980

2738
بالایی از راست اولی رنگ پوست عکس میخوره

عکس اولی همون عکس پایینش ولی این بعد چند ساعت اومده بغل همون کرما تست شده کرم تازه زده تا میزان اکسید شدنش نشون بده 

استودیو فیکسه مک؟

بله گلم شماره ان سی سیوپنج رو میترسم تیره باشه فقط 

اونایی ک میگی رنگش ب زردی میزنه نخودی هس. میکاپ کارای حرفه ای از اون رنگا استفاده میکنن. من خیلی دوست دارم. خودم nc35 استفاده میکنم برای صورت من ک پوستم سفیده تیره س ولی یه نخودی خوشرنگ هس رنگش که صورتمو از رنگ پریدگی درمیاره. ب نظرم شماهم یه درجه از پوستت تیره تر بگیری قشنگتر میشه

۹۸۰ خیلی خوبه از کجا میگیری؟

کرج مگه اونجا چنده ؟ 

اونایی ک میگی رنگش ب زردی میزنه نخودی هس. میکاپ کارای حرفه ای از اون رنگا استفاده میکنن. من خیلی دوس ...

عزیزم میشه عکس رنگشو برام بفرستی ؟؟؟؟؟؟؟ مثلا این تستی که گذاشتم دقیقا رنگ همون ان سی سیوپنج ؟ تیره دیده نمیشی من دلم میخواد ی نخودی غلیظ باشم نه یه پوست تیره نخودی چطور بگم مثلا دوس دارم رنگ زرد غالبم شه طلایی روشن شم مثلا این شما میزنی دور چشم نیاز هس ی درجه روشن تر بشه ؟ 

2706