2733
2739
عنوان

چقدر از ماشین لباسشویی استفاده کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 3016 بازدید | 202 پست

من با دست لباس شستن بلد نیستم😑

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصلا ماشین لباسشویی استفاده نمی کنم.لباس ها رو هم توی حمام میشورم بعضی چیزها رو توی ظرفشویی مثل روسری یا پوشیه یا حوله و این چیزا ؛ زمان هایی که نمیتونم خم شم.بالاخره ما خانم ها بعضی وقت ها کمر درد میگیریم 😳😀

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

منم ۴ساله ازدواج کردم یبار هم بادست لباس نشستم بجز لباس زیر ،لباس زیرو بدم میاد تو لباسشویی بندازم،لباسای تیره رو باهم بنداز رنگی هارم باهم سفیدهارو هم باهم،دیگه لازم نیست با دست بشوری

ب غیرازلباس زیربقیه همه بالباسشویی😐

ایول بابا

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
2738
ولم کن بابا .این حساس بازیا چیه..لباس زیرم لباسه دیگه... ینی چی ک تو ماشین نمیندازین ..🙄

من یه دور تو حموم میشورم یدور فقط لباس زیرا تو ماشین

تو‌ماشین نندازم به جونم نمیشینه

💙کنکوری1400✌🤓

۱۹ ساله ازدواج کردم ۱۶ ساله ماشین لباسشویی دارم من تا زمانی که بچه هام کوچیک بودن میتونم بگم تا ۵ یا ۶ سال پیش روزی سه بار باهاش لباس میشستم

نمیدونم ۲یا ۳ سال پیش خراب شدتعمیرش کردیم  دیگه الان ۳روز یه بار ۲دفعه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

من روزانه استفاده میکنم

رنگا هم فقط مشکیا رو جدا میکنم

بخوام وایتکس هم میریزم تو سفیدا

حتی پتو مسافرتی و حوله هم میندازم

کم پیش میاد با دست بشورم

بلد نیستم فقط لگد مال میکنم😂

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍