2737
2739
عنوان

چقدر از ماشین لباسشویی استفاده کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 3016 بازدید | 202 پست

نه خب مانتو و پيرهن مردونه رو ميندازم توو ماشين

تنظيمات شستشو هم ميذارم رو دور لباس هاي حساس

مشكلي نداره

فقط لباس زير هارو نميندازم توو ماشين چون بدم مياد 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

سلام

خونه پدر از لباسشویی استفاده نمیکردین؟

برام خیلی عجیبه چون توی دست لباس شستن بسیار کم‌ پیش میااد برام مگه اینکه لباسی لک بشه

بخوام لک گیری کنم

هر روز لباسشویی استفاده میکنم

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عمرم یه دستمال هم نشستم...کلا بلد نیستم بشورم

تو نوزادی پسرم چندبار شلوارش کثیف شد...انداختم دور

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

وااا پس لباسشویی دکوری گرفتی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
من که جونم به ماشین لباس شوییه روزی سه بارلباس میشورم

چند نفرین مگه؟؟؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
چرا خب تایم کم بزن جدا بنداز .من تاحالا تو این سه سال با دست نشستم😐

نه بابا! آخه با ماشین انگار یه بویی هم میگیره

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.

ولم کن بابا .این حساس بازیا چیه..لباس زیرم لباسه دیگه... ینی چی ک تو ماشین نمیندازین ..🙄

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2740
نه دیگه من جدا میکنم رنگی جدا مشکی جدا سفید جدا لباسی ک رنگ بده نخر

آهان

از کجا بفهمم لباس رنگ میده؟

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.