2737
2739

خودم برنامه دارم یکی رو بسوزونم واسه همون میخوام البته تقصیر خودشه😁 حرص منو درآوردن( تحریک کردن حسادتم ) عواقب خوبی نداره

کاربری دست دو نفر 🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اهل اینجور رفتارها نیستم ، انجامشون برام یه جوریه ، بهم نمیاد .

اگر کسی اذیتم کنه الله حواسش هست.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

تو کار سوزوندن نیستم ولی از نفس کشیدن ادمم هم گاهی بعضی ادمها میسوزن 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

خواستگار سابقم. 

مادرش برگشت گفت برا پسرم زن معلم میخوام. مامانم گفت خب غیر انتفایی ها هستن. گفت نه. فقط رسمی دولت. 

دلم شکست. 

بعد اومدن خاستگاری من. 

منم ریدم بهش بابات معتاده. مخالف این ازدواج. 

یخ کرد ها. 

البته نباید این کارو میکردم.ولی انشالله خوشبخت شه. 

2738
اهل اینجور رفتارها نیستم ، انجامشون برام یه جوریه ، بهم نمیاد . اگر کسی اذیتم کنه الله حواسش هست.

والا من چون میبخشم ترجیه میدم خودم اون لحظه وارد عمل بشم

کاربری دست دو نفر 🙌
خواستگار سابقم.  مادرش برگشت گفت برا پسرم زن معلم میخوام. مامانم گفت خب غیر انتفایی ها هستن. گ ...

😂😂😂😂چه پررو جلسه اول میگن لازم نیس دختر کار بکنه انقدررر واضح نمیگن باید درآمد داشته باشه😐🙄😒  

کاربری دست دو نفر 🙌

عمه ی شوهرم یه جوراییه با من....چون خواستگاری که 4سال از من خواستگاری میکرد و من ردش کردم رفت نوه ی اونو گرفت احساس میکنم فک میکنه من هووی نوه ش هستم....خلاصه یه روز تو مهمونی گفت برنجو با نون بخور یکم چاق شی .من اون موقع عقد بودم.گفتم اقا× اینجوری دوس داره چاق خوشش نمیاد...وای تا یه سال هرکیو میدید تعریف میکرد که من بهش چی گفتم😅😅😅

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

بی محلی کردن و بی اعتنا بودن بدترین نوع سوزوندنه بنظر من

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

من زخمام خوب بشه خیلیا رو زخمی میکنم.. جدی میگم اول شوهرمه که منو ار خونه مادرش بیرون کرد میخوام یه کاری کنم به غلط کردن بیفته آرزوش باشه یه لبخند کوچیک بهش بزنم بعدم مادرشوهرم که از پسرجونش دفاع کرد محلش نمیدم تا بسوزه با جاریم مشکل داره میخوام از طريق جاریم بسوزونمش یه کاری میکنم به التماس بیفتن 

2706