2733
2739
عنوان

حس ششم بیا لطفا 😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 74 پست
اشتباه گفتی اسمم با ف شروع میشه عربی نیس 

فرشته

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😡 فرزانه هم اخه عربیه فریده فرانک فرنوش دیگه همه رو گفتم 😂😂

فرزانه عربی نیس فارسیه 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
نازنین؟ نیلوفر؟

ن😶❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2731
نسترن نیوشا  هم نیست ؟

نه😅😶❤

2738
الان میرم کل اسامی نون رو کپی میکنم اینجا 😂😂😂😂

خوبه😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فرزانه ای ؟؟؟ اره درست میگی حواسم نبود 

yes yes 

حدس بزن عازم کدوم کشورم 🤣🤣🤣🤣🤣

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
2706