2733
2739
منم ماه قبل یکی دوبار اقدام کردم ولی موقع تخمک گزاری نبود ولی این‌ماه چند باری اقدام کردم حالا هر چی ...

نه نرفتم برای همین میگم سر درگمم نمیدونم از کجا شروع کنم فقط سیکل پریودیمو در اوردم با نرم افزار اونم فک کنم باید ب دکتر نشون بدم ایا درسته یا نه

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
یعنی بدون دکتر بهتره؟من میگم چکاپ برم چون دخترخاله پسرخاله ایم.باز بعضیا میگن اسید فولیک حتما باید م ...

فولیک اسید ک حتما بخور سه ماه قبل بارداری باید مصرف بشه من رفتم دکتر چکاب کامل برام نوشت تیروییدم کم‌کار بود دارو بهم داد بعد دیگه قرص اهن بهم داد ویتامین ای 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نرفتم برای همین میگم سر درگمم نمیدونم از کجا شروع کنم فقط سیکل پریودیمو در اوردم با نرم افزار اون ...

اره عزیزم ازمایش و سونو بری بهتره ک مطمئن شی تنبلی تخمدان یا کیست نداشته باشی من همه اینارو رفتم

2728
فولیک اسید ک حتما بخور سه ماه قبل بارداری باید مصرف بشه من رفتم دکتر چکاب کامل برام نوشت تیروییدم کم ...

پس حتما دکتر برم ی چکاپ کامل بدم.اسید فولیک چ زمان هایی باید استفاده شه؟ب دکتر بگم خودش واسم مینویسه؟

اره عزیزم ازمایش و سونو بری بهتره ک مطمئن شی تنبلی تخمدان یا کیست نداشته باشی من همه اینارو رفتم

باشه عزیزم ممنون از راهنماییت😍التماس دعا😘

2738
پس خیلی وقت نیست ازدواج کردی من دوسال عقد بودم دوسال و شش ماهم هست ک ازدواج کردم

اخیییی عزیزم انشالله ب سلامتی😍اره زمان زیادی نمیگذره ولی دوست داریم زود بچه بیاریم تفاوت سنیش با خودمون زیاد نباشه

پس حتما دکتر برم ی چکاپ کامل بدم.اسید فولیک چ زمان هایی باید استفاده شه؟ب دکتر بگم خودش واسم مینویسه ...

اره بهش بگو میتونیم خودت از داروخونه بگیری هر شب یکی دوساعت بعد شام موقع خواب تقریبا.من ماهی ی دونه ویتامین دی هم میخورم ب شوهرمم میدم

اخیییی عزیزم انشالله ب سلامتی😍اره زمان زیادی نمیگذره ولی دوست داریم زود بچه بیاریم تفاوت سنیش با خو ...

کار خوبی میکنید منم الان پشیمونم میگم کاش پارسال اقدام کرده بودیم ولی اون موقع اصلا تو فکرش نبودم

کار خوبی میکنید منم الان پشیمونم میگم کاش پارسال اقدام کرده بودیم ولی اون موقع اصلا تو فکرش نبودم

انشالله زودتر نی نی دار بشین شما هم😍

اره بهش بگو میتونیم خودت از داروخونه بگیری هر شب یکی دوساعت بعد شام موقع خواب تقریبا.من ماهی ی دونه ...

من ب خاطر دوبار کرونایی ک گرفتم حدود شش ماهی هست ویتامین D.E.C.مولتی ویتامین مصرف میکنم.ی مدت مغزی جات هم میخورم ک بهم نیفتاد دستام کهیر زد😑ولی این ویتامینا واسم خیلی خوب بوده اون ضعف بدنی بعد کرونا و زود خوب کرد همچنان هم ادامه میدمشون شوهرمم میخوره ویتامینارو.حالا اسید فولیکم میخرم اضافه میکنم ب همینا🙂انشالله ک چکاپ میرم مشکلی نداشته باشم.واسم دعا کنید🙏

اولین بچتون چند سال بعد ازدواجتون ب دنیا اومد؟،من دو سال و شش ماهه تقریبا ازدواج کردم تازه یکی دوماه ...

اولی ۵ ماه

الان ۶ سالشه و یک ساله اقدامیم

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
یعنی بدون دکتر بهتره؟من میگم چکاپ برم چون دخترخاله پسرخاله ایم.باز بعضیا میگن اسید فولیک حتما باید م ...

نه برو دکتر... برا من اتفاقی این طوری شد...

الانم سه ماهه یدوفولیک میخورم، چکاب و آزمایش و سونو هم شدم...سونو خیلی کمک میکنه که روز تخمک گذاریت بدونی کِیه و کِی اقدام کنی

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
2706