2733
2734

من امروز ۵ روز زودتر پریود شدم یه پریود رقیق آبکی تیره و پر از درد،در حدی که اومدم نوار بزارم کلی ازم خون اومد،خیلی برام عجیبه نگرانم همش میگم نکنه چیزیمه؟میتونه بخاطر معاینه شدن باشه ؟اون هفته رفتم دکتر معاینه شدم 

نمیدونم چی بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رژیم غذایی تون تغییری نداشته؟؟ من معمولا ماههایی که رژیمم اینجور میشم

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
2728
چرا رژیمم دقیقا 

خوب روی بدن تاثیر میذاره. خود رژیم غذایی باعث پریود شدن زودتر از موعود میشه. و اینکه گاهی مواد مغذی کافی به بدن نمیرسه رنگ خونریزی پریود حجمش و غلظت ش تغییر می کنه. و البته درد دل و استخوون درد بیشتر رو همراه داره

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
2740
لعنت به رژیم دیگه نمیگیرم 

وای چه رژیم سنگینی گرفتی عزیزم پس. سریع گرمیجات بخور. بدنت به کل سرد شده. جیگر اگر میتونی بخور و ماهی . سمنو هم خیلی خوبه. دمنوش زنجیل دارچین. بدنت رو هم گرم نگه دار