2733
2739
عنوان

توروخدا دعام کنید واقعا محتاجم

60 بازدید | 9 پست

خیلی محتاجم توروخدا دعام کنید

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ان شاالله مشکلت حل میشه و هر چی میخوای خدا بهت بده عزیزم 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5253456/نمیشه-کلا-از-سایت-نی-نی-خارج-شد-و-همه-چی-حذف-بشه-کلا

لینک بالا که تاپیک قبلی منه حتما گزارش بزنید خانوما عکس گذاشتم و باید حذف بشه چقد بده که نمیشه خودمون حذف کنیم😩❤

دستتون طلا ایشالا به خواسته هاتون برسین اگه تاپیکی دارین که باید حذف شه بگید منم گزارش میزنم

ممنوووووووون💛💚💜❤💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله مشکلت حل شه 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2731

دورتون بگردم مرسی😔💔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ان شاءالله به حاجتت دلت برسی حال دلتم خوب خوب بشه اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ممنون عزیزان دلم فداتون شم😔💔🙏

2738

الهی هر مشکلی داری یا هرخواسته ای ازخدا داری ب بهترین شکل برات اجابت بشه /ب زودی زودخدا طوری سوپرایزت کنه ک ازشدت ذوق فقط اشک بریزی ❤❤ برای حاجت رواییت 7تا حمد میخونم عزیزم

خدایا خودت بساز تُ بسازی قشنگتره❤

ممنون خوشگلم😍💔😔