2737
2734
عنوان

با دلای پاکتون بیاید💕

28 بازدید | 4 پست

سلام و درود عزيزان  همیشه از نی نی سایت جواب گرفتم و حاجت گرفتم، چون اینجا پر از مادرای مهربون و فرشته های منتظره، عزیزترین فرد زندگیم آزمایشش و بردن پاتولوژی، ازتون خواهش میکنم برای سلامتیش دعا کنید و صلوات بفرستید دعا کنید تا دهم آبان که جوابش میاد، خدا نظری کنه و به لطف نفس های شما جواب خوب و بی خطر باشه خواهرای گلم. منم دعا میکنم به هرچی میخواهید برسید💕💕🙏🌹🌹

براتون سوره ی قدر میخونم فقط به خیر گذشت بگو نزرتونو ادا کنم

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزيزم خیلی ممنونم هرچی از خدا میخوای بهت بده

💓💓💓💓

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
2728