2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم🥺😭

602 بازدید | 46 پست

احتمالا برا خرید خونه مجبور شم طلاهامو بفروشم خیلی ناراحتم خیلی دوسشون دارم بااین وضع اقتصادی مطمئنم دیگه هیچوقت نمیخرم البته نسبت ب بقیه خانواده چ طرف خودم چ طرف شوهرم من انگار هیچ ندارم ک شوهرم بنده خدا خیلی از این بابت ناراحته همیشه

برادرشوهرام پدرشوهرم براشون خونه خرید طلاهاشونم دست نزدن خواهرامم هرکدوم ی عالمه طلا دارن با یکی دوتا خونه

میدونم مقایسه کردن اشتباهه ولی خب منم دلم میخواد چرا پدرشوهرم اونکاری ک برا بقیه پسراش کرده برا ما نمیکنه با اینکه وضعش توپه و دوبارم هردفه ی ماه توشهر چرخوندمون الکی گفت برامون خونه میگیره ولی فقط وقتمون تلف شد من نمیگم وظیفشه اما بین بچه هاشم فرق نذاره یا حداقل از اول قول نمیداد

من همممممممه چیو فروختم حتا حلقه م رو خیلیم خوشحالم چون در عوض خونه دار شدیم بعدا دوباره میتونم طلا بخرم

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روح سرگردان امشب به اتاقتون میاد

حالت خوبع ??? 😐😐😐

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

قول؟هه....بعضیا مثل آب خوردن میزنن زیرش...اومد خاستگاریم پدرش گف خونه دارم میدم بشینه..زد زیرش و رفتم مستاجری😊

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

گوشت تنتو بخور منت قصابو نکش من وقتی مجرد بودم برای پدرم النگوهام فروختم و بهترین کار زندگیم همون بود الان خودم با پول خودم یه عالمه طلا خریدم منم اقوامون جزو پولدار ترینا بودم ولی چه اهمیتی داره یه فلز☺

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃
2738

تو دیگه خیلی طلا دوستی😂😂😋😋😂

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍

عیب ندار ایشالا باز میخری همین ک ی خونع داشتع باشی و مستاجر مرد نباشی خیلی خوبع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706