2733
2734
نمی دونم ولی شلوارش گشاده بهش نمیاد  راجع به شلوارش عدالت اجرا شده😑

شلوار بگیه امسال مد شده😁

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر این حرفت رو روش فکر میکنم من همیشه بهش اطمینان داری ؟مایی که این دنیا رو نداریم چی پس &nbs ...

عزیزم به نظرم بهشت رو باید خودمون پیدا کنیم نباید بهشت رو به مادیات خلاصه کنیم هر چند که در این کشور امیدی برامون نمونده

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡

ماجرای گنج قارون هم عبرت نشدبرامون

بله حقیقتش کسی پول داشته باشه خیلی دغه دغه هارونداره اماخوشبختی زمانی به دست میادکه علاوه برپول خداهم توزندگی آدم باشه

واین خانم نمیشه قضاوت کردکه خداروداره توزندگیش یانه!

شایدازخیلی هابه خدانزدیکترباشه

2731

اوووو حالا همه میان میگن تیپ ما بهتره و شلوارش گشاده بابا اونجا خارجه زنا با ساپورت نمیرن بیرون عقده گشایی کنن اونجا هر کی هر چی عشقش بکشه میپوشه   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
این همه ثروت هیچوقت از راه درست هم جمع نمیشه یه راه کجی رفته شده..یعنی حرام

دقیقا.

یعنی اگر همه مسلمان واقعی باشن و احکام خدا رو انجام بدن نه هیچکس اینقدر پولدار میشه نه هیچکس اینقدر فقیر.

من تا حالا پولداری ندیدم که پولش حلال باشه و انفاق کنه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
واقعاااا😂شبیه شلوارای مامان دوزه  اخه این چیه پوشیده خیلی یه جوریه😆 هرچی که مد شد رو که نبای ...

اره ایرانم میپوشن منم دارم😶😶😶🤣

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
عزیزم به نظرم بهشت رو باید خودمون پیدا کنیم نباید بهشت رو به مادیات خلاصه کنیم هر چند که در این کشور ...

درسته کاش بتونیم این دنیامون رو هم بهشت کنیم کاش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2740

با پول یا بی پول مهمه دله که باید خوش باشه و حس خوشبختی بکنی

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
اره ایرانم میپوشن منم دارم😶😶😶🤣

خوشگلن ولی چون کوتاهن نمیشه خیلیا بپوشن 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
خوشگلن ولی چون کوتاهن نمیشه خیلیا بپوشن 

قدش ۱۱۰ 

خیلی بلنده ک🤔

من خودم قدم ۱۷۱ میپوشم یکم مماسه به زمین

دقیقا. یعنی اگر همه مسلمان واقعی باشن و احکام خدا رو انجام بدن نه هیچکس اینقدر پولدار میشه نه هیچکس ...

آره منم ندیدم..همشون توی یه برهه ای یه خلافی کردن ثروت جمع کردن بعدش دیگه افتادن رو قلتک و راه درست

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
قدش ۱۱۰  خیلی بلنده ک🤔 من خودم قدم ۱۷۱ میپوشم یکم مماسه به زمین

چه خوب من هر چی گشتم ۱۱۰ پیدا نکردم همه ۹۰ و ۱۰۰ بودن منم قدم ۱۷۱ و قد ۹۰ و ۱۰۰ برام یکم کوتاهه .

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
خدا عادله این آدمها هستن که عدالت ندارن بخش زیااادی از پول ثروتمندا برای فقیرا هست به اسم زکات و ا ...

عزیزم از کجا میدونی نمیده به نظرم اون ها از ما انسان تر هستن چون شاید ما به خاطر اسلام ذکات میدیم و اگه نبود هیچ وقت نمی دادیم ولی اونا اسلامی ندارن اگه کمک می کنن از روی انسانیت هست

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡

آخه کیف به این زشتی چرا انقد گرون😂

2706