2733
2734

امروز حرفشو انداختم ک در موردش صحبت کنیم تصمیم بگیریم 

میگه نه دو دوست ندارم میگم چرا 

میگه می‌خوام طلاقت بدم هر روز هی میگی میرم خونه مامانم 

فردا یکی رو هم بیاریم بدبخت کنیم بزاری بری 

منم ناراحت شدم گفتم مگه خودت اخلاقات همش اوکیه 

از من ایراد میگیری 

میگه میخوای بچه بیاری بعد همش بگی میرم خونه مامانم بچه چی میشه این وسط 

آخه چند باری ک دعوامون شده من گفتم میرم خونه مامانم که سری آخرم ک رفتم بعد ۵ روز اومد دنبالم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

خب راست ميگه 

چرا وقتي زندگيتون به پايداري نرسيده يكي ديگه رو بدبخت كنيد

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب دیگه راست میگه😐

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2731

درسته به شوخی گفته ولی خواسته اخلاق بدت رو گوشزد کنه

مردی که بخواد طلاق بده هیچ وقت بزبون نمیاره عمل می کنه

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟

بعد گفتم تقصیر خودتم هست اذیت می‌کنی 

میگه هرچی حالا چرا هی باید بگی میرم خونه مامانم میخوای منو بترسونی 

منم گفتم تو که داری به این چیزا فکر می‌کنی به اخلاقای بد خودتم فکر کن

دید ناراحت شدم 

بعد برگشته میگه عزیزم کی دوست داری بچه بیاریم 😑

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738
2706