2737
2739

بله

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مرغ و با پیاز و فلفل و آویشن و کاری و یکم سس سویا و خردل مزه دار کن بعد بزن تو آرد و تخم مرغ و بعدم آرد سوخاری😐

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2738
داخل پودر سوخاریش ادویه پاپریکا و فلفل تند و زردچوبه بزن . مرغاتو قبل سوخاری نیم پز کن 

تخم مرغم میزنن فکر کنم با آرد گندم درسته؟

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐

من میزارم مرغا نیم پز میشن

بعدش ارد سفید میزنم بهشون.

تو ظرف دیگه تخم مرغ زعفران سس مخصوص خودم ادویه جات میریزم مرغ رو میکنم توش بعدم پودر سوخاری بعدش سرخ میکنم.

کنارش گوجه گیلاسی زیتون و سیب زمینی سرخ شده. با سس تند قرمز 😋

یعنی آبپزش نکنم؟

فقط در حدی که خونابه اش بره😐

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
من میزارم مرغا نیم پز میشن بعدش ارد سفید میزنم بهشون. تو ظرف دیگه تخم مرغ زعفران سس مخصوص خودم ادو ...

سس مخصوص خودت؟  😐پزوووو 😐

2706