2737
2739

بابام ماهی ۵ ملیون میگیره ۲ونیم کرایه میدیم بقیشم خرج خوراک و قسط میشه هیچ پس اندازی نداره تاالان ی کمی با پولی ک خودمو مامانم جم کرده بودیم خریدیم بزور ضامن پیدا کردم وام ازدواجمو بگیرم وسیله بخریم ریختن امروز بابام گف من هزار تا مشکل دارم باید اونارو راستو ریست کنم فک کردی همشو باید واسه خودت جهیزیع بخری گرفت ازم 😔😔میدونم ک هیچی دستمو نمگیره فقط دوندگی و غصه گرفتن وام واسم موند.خیلی ولخرجه بابام واس خودش همش لباس و بهترین خوراکیارو میخره اصن ب فکر جهیزیه نیست

😭منو مامانم خیلی ساده و بی زبونیم نمیتونیم جلوش وایسیم توروخدا کمکم کنید با ی ترفند بگیرم جهیزیمو بگیرم 😭

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا ⁦☹️⁩

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728
2738
خیلی وسایل گرونه جای اینک کمکت کنه ی چیزیم ازت گرفت

خیلی گرون شده 

من دارم دیونه میشم از فکرش

خداشاهده فقط وسیله های ضروریمو گرفتم مث خیلیا چرتوپرت و فشار نیاوردم بهشون ولی اون....

مامان ابرا و آرهان 😍🥰
خیلی گرون شده  من دارم دیونه میشم از فکرش خداشاهده فقط وسیله های ضروریمو گرفتم مث خیلیا چرتوپ ...

سر کاری جایی نمیری ؟خودت وام بگیری قسطشو بدی ؟اون پنجاه تومنم بگی برا خودت اصن نمیخوام 

ولی چرا بهش دادی بی عقلی کردی

سر کاری جایی نمیری ؟خودت وام بگیری قسطشو بدی ؟اون پنجاه تومنم بگی برا خودت اصن نمیخوام  ولی چر ...

نه نمیرم بخاطر کرونا نمیزاره نامزدم برم 

اخه میگم خیلی زور گو از ی طرفم نمییداوم میگف قسطشو خودت بده من از کجا میاوردم

مامان ابرا و آرهان 😍🥰
2706