2733
2734
عنوان

از مرغ متنفرمممممم😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 102 پست

فک کنم ازشون نمیترسی با توجه به چیزایی که نوشتی فهمیدم بیشتر بهشون حسودی میکنی 🤣🤣🤣

میبرنشون دکتر ،تو حیاط آزادن و ....فک کنم مامانت مرغارو بیشتر از تو دوست داره 🤣🤣😂

(مزاح)ناراحت نشی

Her insanın yaşam kitabında yüksek sesle okumadığı bir bölümü vardır

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه صداشونم اذیتم میکنه همش ذهنمو درگیر میکنن

آره واقعا صداشون خیلی آزار دهنده اس یه همسایه داشتیم دو تا پسر داشت دو تا خروس خریده بودن ولی فکر کنم خروس نبودن صداشون مثل هیولا بود خیلی وحشتناک بود من همیشه با صدای اینها از خواب میپریدم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
آره واقعا صداشون خیلی آزار دهنده اس یه همسایه داشتیم دو تا پسر داشت دو تا خروس خریده بودن ولی فکر کن ...

اره من اتاقم رو ب حیاطه خیلی با صداشون اذیت میشم

2728
2738
اره من اتاقم رو ب حیاطه خیلی با صداشون اذیت میشم

چیزی ندی بخورن بمیرن گناه دارن اخیییی تخم میزارن اینقد خوبه😍😍 ولی من یبار گوشتشون و خوردم اصلا خوشم نیومد مثل گوشت قرمزه چند ساعتم باید بپزه

روانشناسها میگن باترست روبرو شو میدونم واست سخته اما یه بار سعی کن بهشون دست بزنی

منم از گربه خیلی می ترسیدم وقتی بچه بودم... 

داداشم به زور انداختم تو اتاق 

گربش رو هم گذاشت تو اتاق پیش من درم قفل کرد   

تقریبا سه ساعت تو اتاق بودم دیدم اینطوری نمی شه 

تصمیم گرفتم باهاش کنار بیام 

ازون موقع به بعد از هیچ حیوونی نمی ترسم... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
من از هیچ حیوونی بدم نمیاد ولی مگه میخایم سگ و گربه روبخوریم ک حرومه? منظورت نجسه میگی حروم?

هیچ حیوانی نجس نیست فقط جاشون تو خونه نیست کنار انسان واقعا بعضی بیماری ها رو انتقال میدن که قابل جبران نیست کیست هیداتیک که از سگ میاد و توکسوپلاس از گربه حتی واکسن هم تاثیر نداره رو این دو تا 

منم از گربه خیلی می ترسیدم وقتی بچه بودم...  داداشم به زور انداختم تو اتاق  گربش رو هم گ ...

آره این یه روشی وقتی ازیه حیوونی میترسی ترسناک ترینش رو بیار پیشت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چطور از سگ و گربه ک حرومن بدتون نمیاد از مرغ بی ازار بدتون میاد😒😏

هیچ حیوونی نجس نیست... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2706