2737
2739
عنوان

دوستان اگه وقت دارین کمکم کنید تو تصمیم گیری😭

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 33 پست
ببین بعضی وقتا بااینکه بدترین کارهارو در حقت میکنن مجبوووووری که ببخشی.خیلی سخته ولی مجبوری.چون حتی ...

مرسی ک جداب دادین. بله کاملا درسته فکر کردن ب اینکه این خانم همونه ک اینکارو باهامون کرد داغونم میکنه وگرنه از لحاظ اینکه مادرشه و نمیشه انکارش کرد مجبورم ک ب خاطر همسرم این کارو بکنم😭

😭😭😭 درسته سعی میکنم این کارو کنم ولی خیلییییی سخته

اگه راحت بود ک همه انجامش میدادن گلی

زن بودن کلا سخته 

در اوووج ظرافت باید محکم و سخت باشی

الان باید گریه رو تموم کنی

همسرت توی شرایط روحی خوبی نیست

یه کم ب خودت برس و برو باهاش صحبت کن و تصمیمتو بگو

بعدم برید دیدن مامانش

الان باید اونقدر محکم باشی ک بهت تکیه کنه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم بزار نظرات دوستان رو بخونم حتما باهات صحبت میکنم

من بهتون درخواست دوستی میدم ، تو پی وی ماجرا رو کوتاه میگم اون جا راهنمایی کنید اگه میشه ممنونم

میشه برای ازدواج منو عشقم ی صلوات بدید 💗
2728

من میگم حالا که شوهرت دلش نسبت به اونا نرم شده برو ولی با شرط وشروط مثلا اینکه همه چی رو رعایت کنه ،شوهرت رو میگم از فردا هی نگه بیا بریم اونا بیان ...فردا یه موقع یکی از اعضای خانواده ش خدای نکرده بمیرن به روی تو هم نگه تو دلش از تو ناراحته که نزاشتی من برم ببینمشون

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
عزیزم من اگه جای شما بودم اجازه میدادم همسرم بره اما خودم نمیرفتم تا کمی حالم بهتر بشه چون باید به ا ...

همسرم صبخ میگفت منو تو یه نفریم تا نیای منم نمیرم تورو اول باید احترام بزارن و اول تو باید ببخشی تا نبخشی منم نمیبخشم‌ ولی الان گفت اگه بنا به رفتن بود خودم اول میرم تورو مجبور نمیکنم که ببینم واقعا پشیمونه و عوض شده یا نه

مرسی ک جداب دادین. بله کاملا درسته فکر کردن ب اینکه این خانم همونه ک اینکارو باهامون کرد داغونم میکن ...

تو فکر کن یه ادم غریبس که از سره دلسوزی باهاشون مجبوری رفت و امد کنی بخاطره همسرت.

و به همسرت هم کوشزد کن که فقططططط بخاطره وجوده همسرته که اونارو میبخشی و بخاطره ارامش همسرت بااین موضوع کنار میای.اینجوری هم قدرتو بیشتر میدونه هم بعدا اونم برات جبران میکنه

اگه راحت بود ک همه انجامش میدادن گلی زن بودن کلا سخته  در اوووج ظرافت باید محکم و سخت باشی ا ...

چقدر حرفات قشنگ بود و آرومم کرد ولی ۵ساله دقیقا این کارو کزدم با ایتکه داغون بودم. جلو همه دوستو فامیلو اشنا فیلم بازی کردم  و نشون دادم همه چی رو به راهه در صورتی که اصلا نیود..‌ولی الان شبیه یه زنم که یهو کم اوزده و همه مشکلاتش یادش اومده

2740
من میگم حالا که شوهرت دلش نسبت به اونا نرم شده برو ولی با شرط وشروط مثلا اینکه همه چی رو رعایت کنه ، ...

اره درسته. خودمم بهش گفتم ک ازم نخوای ی وقت من مث ی عروس خوب و فداکار مثل قبل رفتار کنم و زیادی نزدیک بشم مثل اینکه اتفاقی نیوفتاده

تو فکر کن یه ادم غریبس که از سره دلسوزی باهاشون مجبوری رفت و امد کنی بخاطره همسرت. و به همسرت هم کو ...

ب نظرتون با مامان بابای بیچارم چیکارم کنن؟ اونا کم زجر نکشیدن توی اون دوران😭 با اینکه الان ب مامانم گفتم ولی گریه کرد و خوشحال شد گفت خیالم راحته دیگه تنها نیستی😭😭ولی ته دلم میترسم ناراحت بشن

اره درسته. خودمم بهش گفتم ک ازم نخوای ی وقت من مث ی عروس خوب و فداکار مثل قبل رفتار کنم و زیادی نزدی ...

آخه من خودم دوسال قهر بودم بعد دوسال رفتم ..بعد چند ماه یهو یادش رفت شوهرم ..هی منو میبرد اونجا هی میگفتم فلان کاررو انجام بدم میگفت مامانم بیاد وقتی هم بهش میگفتم نمیخوام باهم دعوامون میشد

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
منم خیلی وقته با پسر عموم دوستم الان خانوادش متوجه شده ، مادرش گفته هر کی جز این پسر عموم هم توجه نم ...

عزیزم من با اینکه مادر همسرم خیلییی دوسم داشت ولی همسرم یه جایی ب بعد حرفاشو گوش نمیکرد این بلاهارو سرمون اورد.از من به تو نصیحت تا زمانی که مطمعن نشدی خانوادش راضی هستن و پشتشو خالی نمیکنن پا بزار رو دلت و قبول نکن. به خدا ما دخترا عشق چشممون رو کور میکنه و هر کاری واسه زندگی و طرف میکنیم ولی تهش ی روزی میاد ک پشیمون میشیم.