2726

در رابطه با دوتا تاپیک قبلم که نوشتم مادرشوهرمو ببخشم یا نه همه داستان رو نوشتم. اگه میتونید لطفا بخونید بعد بیایید بهم بگین اگه جای من بودین چیکار میکردین؟

امروز بعد ۵سال دایی همسرم که تو دوران عقدمون همسرمو از خونه بیرونش کرد رفته محل کار همسرم گریه کرده و دستو پاشو بوسیده و گفته ما غلط کردیم اشتباه کردیم حلالمون کنید هم خودت هم زنت. مادرت پشیمونه تورو خدا برین دیدنش😭😭😭 امروزم همسرم با اینکه این سال ها خیلی کینه داشت ازشون و میگفت نمیبخشم کلی داشت گریه میکرد و منم الان ۴ساعته دارم گریه میکنم. میگم اگه برم دیدنش و ببخشم و فراجوش کنم پس تکلیف این ۵سال زجر کشسدنو بدبختیایی که واسم ب وجود اوردن چی میشه؟ شما بودین چیکار میکردین؟ اگه تاپیک قبلو نمیخونید بدونید که این خانواده مارو خارو ذلیل کردن در حدی که هیچکس هنوز همچین کاری با بچش نکرده و منم از تمام آرزوهام گذشتمو با فداکاری زندگیو از زیر صفر ساختیم با سن کم

بنظرم ببخشیدشون

تکلسف این 5 سال هم بسپارید ب خدا

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنظرم ببخشیدشون تکلسف این 5 سال هم بسپارید ب خدا

خیلی وقته بخشیدم و به خدا سپردم که پشیمون بشن فقط و به خاطر تنهایی دوست داشتم این روز برسع ولی عقل و منطقم این اجازه رو نمیده و از صبح حتی یک دقیقه اشکم بند نیومده

ببین بعضی وقتا بااینکه بدترین کارهارو در حقت میکنن مجبوووووری که ببخشی.خیلی سخته ولی مجبوری.چون حتی اگر اونا قتل هم کرده باشن پدر و مادره همسرت هستن و همسرت نمیتونه فراموششون کنه.و با یه اشک مادرش نرم میشه

پس بهتره که ببخشی ولی فرامووووش نکنی.یادت نره که اینا همونایی هستن که میتونن از بچشون بگذرن و میتونن خیلی دل سنگ باشن.

پس هیچوقت باهاشون صمیمی نشو.مثل مهمون برو و مثه مهمون بیا.سرسنگین باش ولی محترم باش.احترامشونو حفظ کن.و اینکه شاید واقعا پشیمون هستن.و تا نبینیشون مشخص نمیشه.برو تا ببینیم چی میشه

خیلی وقته بخشیدم و به خدا سپردم که پشیمون بشن فقط و به خاطر تنهایی دوست داشتم این روز برسع ولی عقل و ...

الان دقیقا زمانیه ک باید احساساتت رو کنترل کنی وبزرگیه خودت و همسرت رو به همشون ثابت کنی 

برید, دیدن مامانش

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

منم خیلی وقته با پسر عموم دوستم الان خانوادش متوجه شده ، مادرش گفته هر کی جز این پسر عموم هم توجه نمی کنه به حرفاشون

ما هم از هم دوریم تازه میره سرکار پسر عموم هر دوتامون ۲۰ سالمونع

شما تجربه داری میشه راهنمایی کنید 

میشه برای ازدواج منو عشقم ی صلوات بدید 💗

عزیزم من اگه جای شما بودم اجازه میدادم همسرم بره اما خودم نمیرفتم تا کمی حالم بهتر بشه چون باید به این باور برسم که طرف رو بخشیدم چون اگه نبخشیده باشه و رفت آمد رو شروع کنه ممکنه از هر حرکتش حتا بدون منظور هم بد برداشت کنم وحالم بد بشه بزار همسرت بره ولی بگو که به زمان احتیاج داری چون بهر حال شما هم از یه سری چیزایی گذشتی که جبرانشون الان ممکنه برات زیاد فرقی نکنه. 

2706