2737
2739
عنوان

لباسای کوچک شده ی بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 56 پست

من نوزادی هاشو اونا ک کهنه شده بود انداختم دور ،نو هارو یادگاری نگه داشتم،بقیه لباساشم ک کوچیک میشد یا دلمو میزد بخشیدم به نیازمند البته در حد نو بودن کهنه هارو میندازم میره

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی میشه برا نوه؟  نمی پوسه؟

بله عزیزم چرا نشه من لباسای کوچولوییای خودمون دوباره بهمون رسید برا دخترم استفاده کردم خوب بود و خاطرات زنده شد باهاشون

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙

با اجازه اسی

دوستانی که اینستا دارن میشه خواهش کنم این صفحه اینستارو فالوو کنن کلی کارهای هنری ودست سازه های زیبا داره با قیمت های مناسب @leili_handmade2020

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
2738

ای بابا نوه که نمی پوشه مادرشوهرم یک لباس بافت پسرونه داده می گه بپوشونم تن دخترم اصلا نتونستم قبول کنم حتی اگه پسر بود بعد این همه سال مد و مدل اون روزها

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
بله عزیزم چرا نشه من لباسای کوچولوییای خودمون دوباره بهمون رسید برا دخترم استفاده کردم خوب بود و خاط ...

منم تا چند سال پیش لباس نی نیگیمو داشتم چه ذوقی میکردم با دیدنش. مامانم انداختش دور😐😐

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
ای بابا نوه که نمی پوشه مادرشوهرم یک لباس بافت پسرونه داده می گه بپوشونم تن دخترم اصلا نتونستم قبول ...

اره بابا نمیپوشه.فکر کن لباس بدی عروس بگی تن بچت کن😂باز دخترت باشه چیزی نمیگه احتمالا

اره بابا نمیپوشه.فکر کن لباس بدی عروس بگی تن بچت کن😂باز دخترت باشه چیزی نمیگه احتمالا

اونم شاید دوبار تنش کن بزار کنار

الان من اسباب بازی های اون موقع رو آوردم خونمون یک ارگ بود و یک چرخ خیاطی از این ها که می شه باهاش خیاطی کرد ولی بازم رنگ پلاستیکش تغییر کرده بالاخره اینها فاسد می شن تازه الان مشابهش بیرون چند صد تومن اولش شوهرم گفت این چی بعد دید که واقعا کاربردی گفت چه خوب ولی مامانش لباس کهنه رو داد که خودش حاضر نبود تن دخترم کنه نمی گفت این چی

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد