2737
2739
عنوان

مادری که غریبانه فوت کرد+ کرونا

573 بازدید | 29 پست

یکی از اقوام ما حدود۲ هفته پیش رفته بود کمرش رو عمل کنه. اگر عمل نمیکرد فلج میشد. قبل از عمل تست کرونا گرفتن منفی بود. ۳ روز پیش تو خونه حالش بد میشه اورژانس میاد و تشخیص کرونا میدن. همون روز تو کما رفت و دیروز فوت شد.

امروز خیلی غریبانه دفع شد با حضور ۶ نفر. 

اینهمه زحمت بچه ها شو کشید حتی نتونستن لحظات آخر پیشش باشن. بنده خدا هنوز بخیه هاشو نکشیده بود.

بچه هاش خیلی بیقرارن.

اگه ممکنه برای شادی روحش و آرامش بچه هاش صلوات بفرستید🙏

ممنون از همگی. خدا عزیزاتون رو حفظ کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لعنت بهت کرونا  

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2740

خدابیامرزه...

مادربزرگ‌منم با پاهای خودش رفت بیمارستان واونجا پرکشید...گفتن کرونا بوده...اونم خیلی غریبانه دفن شد این همه نوه وبچه هیچ کدوم نتونستیم بریم پیشش😢

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
خدابیامرزه... مادربزرگ‌منم با پاهای خودش رفت بیمارستان واونجا پرکشید...گفتن کرونا بوده...اونم خیلی ...

ممنون عزیزم 

خدا رحمت کنه مادربزگ تونو

بله واقعا سخته هیچ کس حتی خونه شون هم نمی تونست بره خودشون تنها هرکی تو خونه خودش عزاداری کرد😔