2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه بار دانشگاه تقلب کردم پاسخ خودمو پاک کردم و تقلب کردم اونم اشتبا دراومد برای خودم درست بود😁🤣

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔

شاید یکی دوبار

اما زیاد تقلب دادم زیاد 

خصوصا سر زبان انگلیسی 

یکی از رفیقام نمیخوند میومد بعد من جلو بودم اون با فاصلع وسط یکی هم پشتش منو اون پشتی یسرع ب اون میرسوندیم 

ما س تام رفیقای14سالع همیم 

از صفر میرسوندیم19اونو 

خدایا بگذر از من

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

اره ولی پشیمونم وقتی خودمون تقلب میکنیم نباید انتظار داشته باشیم تو جامعه عدالت باشه

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

تادلت بخواد یبار دوسم رو بردم بجای من امتحان داد یبارم امتحان ریاضی دوستم موقع ورقه دادن جوابا رو تو کاغز نوشته بود داد دستم من 18شدم خودش 14😂😂😂

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود

من بدبخت مسئول رسوندن تقلب بودم😐

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

یه سری قرار تقلب بود😂من به شدت اون درسو خوب میدادم نمیخوندمم بلد بودمش قرار بود به رفیقام برسونم عاقا من نشستم وسط همیشه اوکی تقلب میکردیم اینام نخوندن به امید من😂😂به محض توزیع برگه یهو دبیرمون نه گذاشت نه برداشت منو بلند کرد 😂😂😂و اونا همه با تک اون امتحان رو گذروندن من با ۱۹/۷۵😂

من😎

رفیقام😓😓😓😳😳😳😳😠😠😠😩😩😩😐

امضا ندارم انگشت میزنم😐☝تامام😐         
2706