2737
2734

علائم پری و بارداری دقیقا مثله همه فقط بارداری پری نمیاد

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تخمدان درد و واژنمم تیر میکشید با درد پریوده شدیدا 

۴ روز قبل موعد بعدم فهمیدم حاملم منتظر خونریزی بودم از نوع شدید😐عا راستی کل ران پاهامم میگرفت

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2738

بچه ها ی سوال من 2 مهر پری شدم هشت مهر رابطه محافظت نشده داشتم باز دوباره 23 مهر پری شدم اما همش لک قهوه ای حتی ی پد هم کثیف نشد و دوروز بود الان دیگ حتی ی قطره هم خونریزی ک هیچ لک هم ندارم فقط هرروز علائم جدید دارم خواب آلود شدم سینه هام سنگینه دور نافم و زیر شکمم نبض میزنه و ی سری چیزای دیگ خودمم حس میکنم باردارم نمیدونم چ کنم الان کی بی بی بزنم؟ ینی لک لانه گزینی بوده؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️