2733
2739
عنوان

خیلی دوس دارم تو تهران زندگی کنم کیا مثله منن؟😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2191 بازدید | 127 پست
ن تهران براکسی ک الان بخواد بره تهران زندگی شروع کنه خوب نیس تهران الان فقط برا بومیاش خوبه

یعنی ما نمیتونیم پیش تهرانیا زندگی کنیم؟چون سبک زندگیمون فرق داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عاشق آبادان بودم ولی سخته زندگی گرماشو نمیتونی تحمل کنی

پاییز و زمستون فقط میرم 

بقیه سال هم اصفهان 

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2731

من تهرانم بزرگترين معضل اينجا الودگيشه با ترافيك كه كنار اومديم ديگه

در مورد گروني هم اينجا فقط مسكن گرونتر از جاهاي ديگه است بقيه چيزها يا هم قيمت جاهاي ديگه است يا ارزونتره 

اما به خاطر امكاناتش خودم دوست ندارم برم شهر ديگه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738

عاقا قیمت اجناس که شهر با شهر فرق نمیکنه فقط قیمت خونه فرق داره اونم اگه از تهران بری شهر دیگه میتونی مثلا خونه بهتر بگیری چون حقوق تهران بیشتر از شهرای دیگس (منظورم به شرکتای خصوصیه)

ترافیک و آلودگیشم که عادت میکنی

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
من ابادانو دوست دارم بالاخره یه روز واسه زندگی میرم

وای من آبادنیم ولی اونجا زندگی نمیکنم دلم پر میکشه براش . خیلی دلتنگش میشم با اینکه تو سن کم از اونجا رفتیم و همه خانواده ام اینجا هستند . 

یعنی ما نمیتونیم پیش تهرانیا زندگی کنیم؟چون سبک زندگیمون فرق داره؟

ن عزیزم متوجه نشدی کسی نگف شما نمیتونی پیش تهرانیا زندگی کنی بادقت بخون

الان یکی بخواد بره تهران وقتی کارنداشته باشه اونجا بدترضرر میکنه چون هم اجاره هم خرید خونه هاش خیییلییب گرونه هم کارسخت پیدامیشه و سرمایه ی زیادم میخواد ک صاحب کارشی

کسایی ک مثلا ده سال پیش رفتن بهتر تونستن زندگیشونو محکم کنن اونجا الان سخت شده

من خودمم تهران نیستم همدانم الان دیگ امکاناتو اینا توهمه جا هست 

2706