2752
2734
عنوان

با چه فکری همچین تاپیکایی میزنین خدایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 92 پست
دیوانه و بیکار و مریض تا دلت بخواد هست حداقلش رو میگم که 10 درصد کاربرای خانم، آقایونی هستند که ...

ملت رد دادن

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد میشه روشنفکر سابق یا ترکیده

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  
خوشگلممم تو انگار خیلی عصبی شدی بیخیالش بابا حرفامونو بهش زدیم فک نکنم جرعت کنه دیگه همچین تاپیکی بز ...

من خودم متاهلم دوتا پسر دارم ولی اصلا دوست ندارم به خانوما توهین شه تو جامعه ما قشر زن ضعیف در نظر گرفته میشن از نظر آقایون  طوری که به خودشون  اجازه میدن هر چی دوست دارن بگن تو کوچه خیابون از دستشون امنیت نداریم تو دنیای مجازی حتی تو این سایت هم که زنونه س  

حرف اون خانم طنز هست والا حرف منم همچنین مناسفانه ظرفیت نیس دیگه... واس همین دیگه صدا سیما جرعت ف ...

@نی_نی_یار_5    

حرفی نزدم...

امیدوارم بی طرف قضاوت کنین

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
مث مناخ😭😂

فداسرت بیخی

من خودم متاهلم دوتا پسر دارم ولی اصلا دوست ندارم به خانوما توهین شه تو جامعه ما قشر زن ضعیف در نظر گ ...

درسته عزیزم .واسه همین تاپیک زدم. ولی لازم نیس اینهمه خودتو ناراحت و عصبانی کنی ضررش به خودته ..منم با راهش اومدم تاپیک زدمو بهش فهموندم که کارش اشتباه بوده و تا اخر عمرشم یادش نمیره البته اگه ادم سالم باشه. الانم کشش نداد معلومه متوجه غلط بودن کارش شد .امیدوارم حداقل ۱۰ تا اقا تو تاپیکم میبودن و میخوندن و اوناهم میفهمیدن که چی به چیه 

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
پسرام کوچیکن ولی از الان دارم برابری حقوق زن و مرد و بهشون یاد میدم  خیلی زورم میاد که به خاطر ...

خوب کاری میکنی.. ما برای داشتن جامعه سالم باید از خودمون شروع کنیم. شما با تربیت کردن پسراتون حتی فرزندان اوناهم تربیت کردین و این زنجیره ادامه داره . 

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
درسته عزیزم .واسه همین تاپیک زدم. ولی لازم نیس اینهمه خودتو ناراحت و عصبانی کنی ضررش به خودته ..منم ...

ولی امضاش بامزس

خوب کاری میکنی.. ما برای داشتن جامعه سالم باید از خودمون شروع کنیم. شما با تربیت کردن پسراتون ح ...

آخه اگه اونا ارزش زن رو بدونن تو‌جامعه هم خودشون آرامش خواهند داشت چه تو زندگی مشترک چه تو اجتماع و هم خانومای اطرافشون چه همسرشون باشه یا همکارشون یا همسایه یا فامیل و ...

ولی امضاش بامزس

بی خیال😂خودشم حتما ادم خوبیه. اشتباه کرده دیگه هممون میکنیم مهم اینه متوجه شه و ترویجش نده

2706