2737
2734

اقای روشن فکر نمیدونم با چه عقلی تاپیک اخرتو زدی ولی اینکه فک کنی خانوما و دختر خانوما نشستن تا شما سوار بر اسب سفید بیاین خوشبختشون کنین کور خوندین این بحثا واسه ۱۰.۲۰ سال پیشه که اکثر دخترا شوهر کردنو هنر میدونسن قبولم میکنم که الانم بعضیا هنر میدونن ولی خودتونو تحفه فرض نکنین. الان دخترای عاقل و باسواد اگاه خداروشکر زیاد شدن و فقط دنبال شوهر نیستن و دنبال افزایش توانایی های خودشونن و هروقت یه فرد لایق به خودشونو پیدا کردن باهاش تشکیل زندگی بدن..دقت کن گفتم لایقش😊😊

خانوما واسه تاپیک اخرش گزارش بزنین

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            

کو

کو🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

افنر خوشم اومد🌈🍁💋😐

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

سلام سیندرلای سایت🤩

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2740

ببخشید ولی تقصیر همجنسای خودمونه

همین چن دقیقه پیش یکی تاپیک زده بود ما شوهر میخوایم یالا...

حالا شوخی یا جدی 

اصلا در شان ی دختر نیس اینجوری حرف بزنه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706