2733
2739
وای گفتی تو آینه نگاه می کنم خوبه ها ولی تو دوربین خودم وای وای وای  خدا پدر و مادر این اسنپ چ ...

دقیقا دم اسنپ چت گرم انصافا یکم روحیمونو عوض کرد .😂😂

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ندیدمت خفته ای آیا؟

نمی ذاره من یه ساعته اینجام کاش وقتی دیگه نمی خواید عکس بزارید قفل کنید 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2731
من ندیدمت یباردیگه میزاری🙈

بابا خوشگل نیستم

این واسه خودش ی چیزی میگه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2738
بابا خوشگل نیستم این واسه خودش ی چیزی میگه

بزار یه لحظه بردار خوشگله 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
عاغا من کلا ارایش نمیکنم زیاد.. ببخشید اگ بد افتادم... خوشگلم نیستم زیاد😘😘😘😘

خیلی هم ماهی

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
عاغا من کلا ارایش نمیکنم زیاد.. ببخشید اگ بد افتادم... خوشگلم نیستم زیاد😘😘😘😘

بانمکی عزیزززم به چهرت میخوره خیلی مهربون باشی 😍😍

2706