2733
2739

یا فقط ترجمه کتاب جز رزومه میشه؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
اونم حساب میشه، اما نویسندش معروف باشه 

ببخشید از کجا بفهمم ؟ میخوام به استادم بگم یه مقاله بده ترجمه کنم ، به نظرتون رزومه میشه یا کتاب فقط باید باشه؟ 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا همون ترجمه کتاب هم خیلی امتیازش کمه، به صرفه تره که اون وقت رو برای نوشتن یک مقاله علمی بذارید

ببخشید عزیزم برای مصاحبه دکتری چند تا مقاله باید حداقل باشه ؟

دو سه نفری یه مقاله بنویسیم امتیاز داره؟ 

ببخشید از کجا بفهمم ؟ میخوام به استادم بگم یه مقاله بده ترجمه کنم ، به نظرتون رزومه میشه یا کتاب فقط ...

استاد هایه رشتتون تو کشورایه دیگه که کتاب دارن مقاله های خوبی هم دارن، مقاله های پرفسورایه رشته خودتون تو خارج از ایران رو ترجمه کن 

استاد هایه رشتتون تو کشورایه دیگه که کتاب دارن مقاله های خوبی هم دارن، مقاله های پرفسورایه رشته خودت ...

مرسی عزیزم لطف کردی 

شما میدونید برای مصاحبه دکتری چند تا مقاله حداقل لازمه ؟ 

خیلی نگرانم هیچی ندارم 

2738
نه گلم 

مرسی عزیزم 

ببخشید عزیزم برای مصاحبه دکتری چند تا مقاله باید حداقل باشه ؟ دو سه نفری یه مقاله بنویسیم امت ...

بستگی به میزان رقابت داره، توی رشته های مختلف سطح رقابت متفاوته، بهرحال باید سعی کنیدکه نسبت به کسانی که اومدن مصاحبه سطح بهتر و بالاتری داشته باشید، وگرنه تعداد خاصی مدنظر نیست، در مقالات دارای چند نویسنده هم بهتره نویسنده مسئول باشیدو نام شما اولین نفر باشه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
بستگی به میزان رقابت داره، توی رشته های مختلف سطح رقابت متفاوته، بهرحال باید سعی کنیدکه نسبت به کسان ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی 

ببخشید از کجا بفهمم ؟ میخوام به استادم بگم یه مقاله بده ترجمه کنم ، به نظرتون رزومه میشه یا کتاب فقط ...

ترجمه مقاله هیچ رزومه ای حساب نمیشه و یک کار پیش پا افتاده برای بچه های ارشد و دکتری هست...

مدرس و مشاور حوزه تحقیق و پژوهش های علمی
 ببخشید عزیزم برای مصاحبه دکتری چند تا مقاله باید حداقل باشه ؟ دو سه نفری یه مقاله بنویسیم امت ...

برای مصاحبه دکتری پارامترهای زیادی موثره از جمله معدل کارشناسی و ارشد، مدرک زبان انگلیسی، حیطه کاری و تسلط به پایان نامه ، سوالات تخصصی که میپرسن و...

البته مقالات هم امتیاز خوبی داره اولا اینکه اگه مقالاتتون کنفرانسی هست حتما باید معتبر باشه و ارائه شفاهی داده بشه به مقاله پوستری امتیاز نمیدن و ترجیحا بهتره حداقل یک علمی پژوهشی داشته باشین خیلی توقع مقاله آی اس آی ندارن.

مرسی عزیزم لطف کردی  شما میدونید برای مصاحبه دکتری چند تا مقاله حداقل لازمه ؟  خیلی نگرا ...

اگه هیچی مقاله ندارین اصلا مصاحبه دانشگاه دولتی نرین...

2706