2733
2739
عنوان

کالری شمار

566 بازدید | 64 پست

سلام این کالری شماره که امروز نصب کردم میشه یکم توضیح بدین مثلا من از صبح هر چی خوردم رو. نوشتم دقیقا 190کالریه خب حالا اون 1523کالری در روز رو که نوشته یعنی..... 

خدایا هیچ مادری رو با بچه اش امتحان نکن

خب ینی ناهار و شام و میانوعده اینا دیگ تا 1523 کالری در روز میتونی بخوری

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه داره؟

ن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728

باید 1500تا دریافت کنی کلا

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2738
خب ینی ناهار و شام و میانوعده اینا دیگ تا 1523 کالری در روز میتونی بخوری

اهان یعنی تا اون عددی که زده دیگه وابسته به خودمه تا اون عدد میتونم بخورم یا نخورم؟

خدایا هیچ مادری رو با بچه اش امتحان نکن
اهان یعنی تا اون عددی که زده دیگه وابسته به خودمه تا اون عدد میتونم بخورم یا نخورم؟

اره

2706