2737
2734
عنوان

دوران آشنایی قبل خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 45 پست
خانواده ها همو ببینند نتونند باهم کنار بیان چی؟ الآن پسره بهم بزنه مادرها میخوان چیکار کنند مادر پس ...

نظر شما کدملا درسته.

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
توعقد وقتی دوریم مادرم میگه سگ وگربه میشین باوجودعشق خیلی زیادی که بین ماهس ولی بازم چن باری تامرزجد ...

انشالله  خوشبخت باشین همیشه 

شاید جفتتون لجبازین   

همه چیز از یه رویا شروع میشه ...🌱🫀🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین راه چیه؟ الان اینا دو هفته هستش که با هم صحبت میکنن.

باید با خانوادش بیاد خاستگاری

پدرا در جریان باشن

بعد حرف بزنن

این مسخره بازیه ها

میبینی دختره بازی میخوره

من دیدم حتی پدر مادر پسره در جریان بودن اما خاستگاری نیومده بود کلا دختره بازی خورد

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
انشالله  خوشبخت باشین همیشه  شاید جفتتون لجبازین    

مرسی عزیزدلم

لجباز مغرور غدویکدنده وهردمون به شدت بددهن عصبی هستیم

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2731
کوتاه بیاین بابا      

کوتاه میام بعضی وقتا که طلاق نگرفتیم اگه من کوتاه نمیومدم که کارجای دیگه ای بود البته من پشت گوشی فقط کوتاه میام حضوری فقط باید خودش کوتاه بیاد خودش میدونه قاطی کنم خون جلوی چشامو میگیره یه ماه پیش بدجوردعوامون شدهمه کادوهاولباساوهمه چیزایی که برام خریده بود رو گذاشتم نو کیسه زباله انداختم توماشینش هرچی پول هم برام فرستاده بود کارتم انداختم پیشش شناسناممو برداشتم و گفتم طلاق میخام بیچاره فقط سکوت کردونگاه کرد منو برداشت برد برای اشتی یه گوشی جدید خرید برام ازاون طرفم بخاطراین کارم یه کتک جانانه از مامانم خوردم😂😂😂😂

چقدر شدیدالعملی    روده بر شدم

اره اگه عصبی بشم خیلی بد میشه دوروز قبلشم بیچاره اومده بود دیدنم قبلش یه جروبحث داشتیم اومد خونه جوری رفتارکردم که اصلن انگار خونه نیست بدبخت هنگ کرد گذاشت رفت ینی مامانم میگف ادم چطوری میتونه اینقد شوهرشو نادیده بگیره بدبخته ازدستم بخدا کتک هم میزنمش تاالان۳بار زدمش😔😂😂😂

2740

من چند بار سبد گل و باکس گل گرفتم 

خیلی ذوق مرگ شدم ولی جوابم منفی بوده

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
عزیزجان تو نت بزن شاهین فرهنگ کلیپهای خواستگاریشو ببین واقعا نکات خوبی گفته برا خواستگاری

ممنون😘

من چند بار سبد گل و باکس گل گرفتم  خیلی ذوق مرگ شدم ولی جوابم منفی بوده

به خاطر اون همه گل جواب مثبت میدادی خب😉😆😁

به خاطر اون همه گل جواب مثبت میدادی خب😉😆😁

خودم دوست پسر داشتم 

تو رودروایسی و معذورات میرفتم جلسات خاستگاری  

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....