2777
2789
عنوان

دوران آشنایی قبل خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 45 پست

اگه رستوران و پارک هم رفتید 

و خرج کردن و راه رفتن و نگاه کردن و طرز برخوردش تو رانندگی رو هم دیدی بنظرم حله

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
بنظرمن نه...سوالایی مثل اینکه هدفت در کوتاه مدت وبلند مدت چیه.وقتی عصبانی میشی چیکارمیکنی.اگه خانواو ...

چه سوالای خوبی👏👏👌

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه دختر و پسر اینجوری خواستن که اگه از نظر اونا اوکی بود بعد خواستگاری.

با این اسم میبینی رل میزنن😂😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
اگه رستوران و پارک هم رفتید  و خرج کردن و راه رفتن و نگاه کردن و طرز برخوردش تو رانندگی رو هم ...

من عروس نیستم . اما عروس میگه تا ۲ ماه حداقل صحبت کنیم بعد خواستگاری.

آخه مادر پسر و دختر در جریان این ارتباط هستن. ولی هنوز خانواده ها همدیگه رو ندیدن

خانواده ها همو ببینند نتونند باهم کنار بیان چی؟

الآن پسره بهم بزنه مادرها میخوان چیکار کنند مادر پسره که طرف پسرشه مادردخترهم بخواد چیزی بگه میگن همون موقع جلوش رو می گرفتی 

وقتی حداقل یه جلسه خواستگاری بوده باشه هیچ کس نمی تونه حرفی بزنه

چجوری میخواد با خانواده ی طرف آشنا بشه؟؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
نه بابا  قصدشون صد در صد ازدواجه.

خیلی از دوستا هم میگن قصدمون ازدواجه

بعدش لفت کات😑😑😑

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
اول خواستگاریه بعد اشنا میشن 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

دختر و پسر میخوان اگه اول از نظر اونا همه چی اوکی شد بعد خواستگاری.

۲ ماه صحبت کنید 

عاشق بشین 

بعد هزارتادلیل عقلانی بیاریم شما بگین ماعاشقیم 

خواستگاری به معنی ازدواج نیست 

۲ ماه صحبت کنید  عاشق بشین  بعد هزارتادلیل عقلانی بیاریم شما بگین ماعاشقیم  خواستگ ...

بهترین راه چیه؟ الان اینا دو هفته هستش که با هم صحبت میکنن.

دختر و پسر میخوان اگه اول از نظر اونا همه چی اوکی شد بعد خواستگاری.

همه چی از نظر اون ها اوکی شد 

خانواده ها همدیگه رو می بینند میگن نه 

بعدش هم ضربه عاطفی وتسه طرفین 

اگرهم خانواده هارو مجبور به ازدواج کنند دیگه اون عزت و احترام اولیه روندارند 

اون نمک زندگیه    

توعقد وقتی دوریم مادرم میگه سگ وگربه میشین باوجودعشق خیلی زیادی که بین ماهس ولی بازم چن باری تامرزجدایی رفتیم😂😂

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
بهترین راه چیه؟ الان اینا دو هفته هستش که با هم صحبت میکنن.

هیچی بگین بیان خواستگاری با خانواده

نه که مادر بیاد پدر نیاد کل خانواده بیان همدیگه خانواده ها هم دیگه رو ببیند 

تحقیقات رو کانل انجام بدن جلسه ی دوم خواستگاری رو برگزارکنند بعد حرف بزنند برای آشنایی

2801