2733
2734
عنوان

اگر غذامو نصف کنم لاغر میشم

910 بازدید | 18 پست

کسی این کارو کرده نتیجه گرفته نمیتونم رژِیم ولی از دیروز شروع کردم نصف میکنم غذامو 

قدم 166 وزنم 66 هست 

میخوام 60 بشم به امید خدا 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره

تو نت سرچ کن چالش پاییزی بامداد خمار

1 ص نی نی سایت برات باز میشه

دو ص اولشو بخون گفته چکار کنی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم این کارو کردم خودم احساس میکنم لاغر شدم اما وزن نکردم

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2738

صد در صد نتیجه میبینی 

سعی کن غذاتو که کم کردی روزای اول سبزیجات و کاهو رو جایگزین اون نصفه غذات بکنی

اینجوری بهتر و سریعتر سیر میشی

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
صد در صد نتیجه میبینی  سعی کن غذاتو که کم کردی روزای اول سبزیجات و کاهو رو جایگزین اون نصفه غذ ...

مرسی عزیزم 

یعنی خیلی لاغر میشی که .منم ۱۶۶ وزنم ۶۹همه میگن داری چیکار میکنی لاغر نشو دیگه .شوهرمم دعوام کرد گفت ...

میدونی من شکم دارم بعد زایمانم اینجوری شدم بعدشم بازوهام چاق شدن وگرنه کمر دست و و پاهام خوبن فقط بازوم لعنتی و شکمم  پهلو هم ندارم

صد در صد نتیجه میبینی  سعی کن غذاتو که کم کردی روزای اول سبزیجات و کاهو رو جایگزین اون نصفه غذ ...

یعنی میگی میشه هیچ چیو حذف نکنم نون و برنج و اینا فقط با نصف کردن لاغر بشم

یعنی میگی میشه هیچ چیو حذف نکنم نون و برنج و اینا فقط با نصف کردن لاغر بشم

ببین شیرینی و قند مصنوعی رو اگه حذف کنی خیلی زودتر به نتیجه میرسی

ولی  نون و برنج رو فقط مقدارش رو کم کن 

هرچیزی میتونی بخوری ولی با حجم کم

ولی سبزیجات رو حتما بگنجون توی بشقابت

من قبلا با همسرم سالم خوری میکردیم یه بشقاب بزرگ واسه سرو غذا برمیداشتم

غذا هرچیزی که بود نصف بشقاب رو با سبزی خوردن یا کاهوی بدون سس پر میکردم 

نصف دیگه ش غذا 

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
ببین شیرینی و قند مصنوعی رو اگه حذف کنی خیلی زودتر به نتیجه میرسی ولی  نون و برنج رو فقط مقدار ...

مرسی از راهنماییتون دوست خوبم 

به نظرتون با این روش چند هفته طول میکشه تا نتیجه بگیرم و 6 کیلو کم کنم 

میدونی من شکم دارم بعد زایمانم اینجوری شدم بعدشم بازوهام چاق شدن وگرنه کمر دست و و پاهام خوبن فقط با ...

من۷۸بودما باکم خوردن بعضی وقتها نخوردن رسوندم به۶۹ولی راضیم چون خوب همه جام لاغرشدازماه رمضون استارت زدم تا الانم حتی رعایت میکنم .ولی دیگه مخالف زیاد دارم دیگه .اصل کاری شوهرمه میگه بسه .ولی اینو بگم همین که غذات کم شه نتیجه میگیریا

2706