2737
2734
عنوان

کسی هست آسون بی درد و خونریزی جای بچه شو جدا کرده باشه 😃

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 46 پست
نه بهترین زمان برا جدا کردن اتاق بچه اس

میگن سه سالش بشه بعد 

بچه من دوسال و 7 ماهش موندم 3 سالش بشه اتاقش رو جدا کنم 

عادت داره موقع شیر خوردن گوشمو بگیره😥

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من ۴سالگی خودش گفت برام چراغ خواب عروسکی بخرین تا منم تو اتاقم بخوابم مثل تو برنامه کودکا،ما هم براش گرفتیم بی دردسر تو اتاق خودش خوابید

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
دخترمن ۶سالشه قبلنا تخت خودش میخابید چند ماهیه که میگه جای شما نخابم خواب بد میبینم اینم از فیلم دخت ...

شاید یه استرسی جدیدا  به وجود اومده براش کسی نترسوندتش؟ از چیزی نگران نیست ؟ 

2728

یکم زمان نیازه اگه واقعا قاطعانه تصمیم گرفتی باید مسمم باشی و دلت نسوزه کم کم میپذیره و عادت میکنه

وسیله مورد علاقش بذارید رو تختش که اونجا رو دوس داشته باشه 

نباید بذارید از چیزی بترسه بچه مفهوم ترس رو از بزرگترا یاد میگیره 

میگن سه سالش بشه بعد  بچه من دوسال و 7 ماهش موندم 3 سالش بشه اتاقش رو جدا کنم  عادت داره ...

دیگه اون موقع جدا نمیخوابه خیلی دیره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
بذارش تو تختش اهمیت نده به نگاهش تا عادت کنه کنارتونه دیگه اتاقشو که نمیخوای جدا کنی ،اگر جدا هم کنی ...

نق می‌زنه ولش کنم گریه می‌کنه بغلش کنم هی دوباره بذارم سر جاش؟ بیدار شد تکرار کنم ؟ اگر بدونم جواب میده یه مدت قید خوابو میزنم جداش میکنم

نق می‌زنه ولش کنم گریه می‌کنه بغلش کنم هی دوباره بذارم سر جاش؟ بیدار شد تکرار کنم ؟ اگر بدونم جواب م ...

اره دوهفته اول سخته بعدش دیگه عادت میکنه تحمل کن

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2738
من ۷ ماهگی جدا کردم اتاقشو اذیتم نکرد.الانم ۵ سالشه باید خوابش ببره بعد ببریمش تو تختش گاهی خودش همی ...

میشه دقیق بگی چطوری ؟ بیدار میشد نمیشد ؟ وقتی نق میزد بلندش میکردی ؟ هر بار بلند میشد شیر می‌دادی ؟ 

دیگه اون موقع جدا نمیخوابه خیلی دیره

آخه همه روانشناس ها هم گفتن اون تایم خوبه 

گول خوردن پس☹️☹️☹️☹️☹️☹️

آخه پسرم یه اتفاقی هم براش افتاده سه ماه پیش خیلی میترسم الان یه ماه هستش که یادش رفته باید بذارم کامل از ذهنش بره بیرون تا نترسه وقتی رفت اتاق خوابش

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
آخه همه روانشناس ها هم گفتن اون تایم خوبه  گول خوردن پس☹️☹️☹️☹️☹️☹️ آخه پسرم یه اتفاقی هم برا ...

نه عزیزم از شش ماهگی بچه می‌تونه جدا باشه ماها وابسته ایم ماها مادرهای معمولی ای هستیم که از این مرحله نمی‌تونیم گذر کنیم من یکی از دلایلی که زود وا میدم اینه که خودم دوست دارم بغلم بخوابه حالم خوبه وقتی بغلمه

قبلا که نوزاد بود میترسیدم توی خواب خفه ش کنم میذاشتم توی تخت خودش تا صبح توی تخت خودش می‌خوابید خودم خرابش کردم

میشه دقیق بگی چطوری ؟ بیدار میشد نمیشد ؟ وقتی نق میزد بلندش میکردی ؟ هر بار بلند میشد شیر می‌دادی ؟& ...

اول من گهوارشو از کنار خودم جمع کردم که دوباره تنبلیم نگیره.هر نیم ساعت به نیم ساعت شبای اول من یا باباش بهش سر میزدیم که ببینیم چطوری خوابیده.یه صندلی گذاشته بودم کنار تختش چند ساعت یبار اونجا بهش شیر میدادم.شده بود گریه کنه شبا بغلش میکردیم میگردوندیم تو پذیرایی خوابش که میبرد میذاشتیم تختش.یکی هم یجایی میگفت اگه مامانا یه تیکه از لباسشو بذاره بالا سره نوزاد بچه بیشتر میخوابه.اوایل یکم سخته ولی نتیجش عالیه راحت میشی

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی
نه عزیزم از شش ماهگی بچه می‌تونه جدا باشه ماها وابسته ایم ماها مادرهای معمولی ای هستیم که از این مرح ...

آره دقیقا منم پسرم تا نیاد بغلم بخوابه خودش نمیخوابه منم ضعف میکنم برای اینکارش

بعد خوابش برد میذارم رو تختش

اشکال نداره تو هم برو کنار تخش شیرش بده تا بخوابه از این چراغ خواب های رنگی هستن اوناهم خیلی خوب اثر داره 

2706