2733
2739

این مشکلایی ک من دارم و  دوستام ندارم😟😟😟 نمیگم خدای نکرده چراغشون نسوزه نه فقط میگم کار اشتباهی کردم ازدواج کردم حسودی ینی راضی ب بدبختی دیگران بشی ولی من فقط تو دلم میگم مگ من چم بود ک نتونستم مثل اونا شاد و شنگول باشم😟😟😔😔😔اصن از زندگیم راضی نیستم یا ب عبارتی (جوانیم گله دارد از زندگانیم)

فک میکردم ازدواج میکنم دست همو میگیریم میریم قدم میرنیم میگیم میخندیم 

ولی زکی خیال خام

خسته شدم😔😔تالا باهاش قهر نکرده بودم همیشع اون قهر میکرد میرفت بعد دوماه میومد 

الا دوروزه من باهاش قهر کردم ..ن ک بخوام تنبیهش کنم نه اصلن فقط زده شدم ازش برام ارزش قائل نیس

خانوادم مخالف سر سخت طلاقن

من دوراه بیشتر ندارم یا یک عمر با ناراحتی و افسردگی زندگی کنم و کلفتی

یا طلاق بگیرم و قید خانوادمم بزنم و....نمیدونم چجوری میشه قیدشونو زد اگ زدم کجا باید برم 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیج امیدی ب ساختن دوباره زندگیت نیس؟ اگه نیست شروع کن ب کار کردن پس انداز کردن مستقل شدن. حداقل قدمی بردار

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

هرچی نباشه بچشونی

ی ماه باهات سرسنگین میشن بعد اوکی میشن🥱

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738
هیج امیدی ب ساختن دوباره زندگیت نیس؟ اگه نیست شروع کن ب کار کردن پس انداز کردن مستقل شدن. حداقل قدمی ...

خانوادم تعصبی هستن افکارشون سیاهه طلاق براشون حکم بدبختیو داره ینی من باید تظاهر کنم ک حالا ک طلاق گرفتم بدبختم در حالی ک من از بدبختی دارم فرار میکنم😔😔😔

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2706