2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما نیا تو این تاپیکا. چ مشکلی داره یکی راهنماییم کنه؟چیزی از نی نی سایت کم میشه گلم؟

اخه نمی‌دونم سایت بارداری و مادران به سوال فیزیک چه ربطی داره کم نیست تعدادتون اخه 

2728
اخه نمی‌دونم سایت بارداری و مادران به سوال فیزیک چه ربطی داره کم نیست تعدادتون اخه 

درسته

ولی خب تو این سایت غیر بارداری و مادران هزار جور تاپیک دیگم میزنن

مادر شوهر خواهر شوهر  بورس...اینام ربطی نداره ولی کسی هم گیر نمیده

من مشکلی نمیبینم که اینجا سوال هامو بپرسم😊🙃

درسته ولی خب تو این سایت غیر بارداری و مادران هزار جور تاپیک دیگم میزنن مادر شوهر خواهر شوهر   ...

دیدی که هیچ کس جوابتو نداد واسه این میگم خلاصه هر جور صلاح میبینی وقتت اینجا هدر میره برو جایی سوال رو مطرح کن که درسی باشه سایتش 

2738

سلام عزیزم.سوالت رو میتونی تو سایت انجمن کنکور هم بپرسی.اونجا دانش‌آموزان و کنکوری‌ها بیشترند احتمال بیشتری داره جواب بدند.من متاسفانه این فصل رو یادم رفته وگرنه حتما کمکت میکردم.🌸🌸🌸❤️

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.