2733
2734
عنوان

بیاین اززندگی جاریم بگم شمام مثله من هنگ کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 6612 بازدید | 203 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خیلی وقتا فکر میکنم تو یه سمینار مهم روانشناسی هستم میرم رو منبر و خیلی جدی شروع میکنم توضیح دادن ...

دقیقا ولی دوتا مشکل وجود داره یک اینکه دیگران درک نمی کنن دوم اینکه توی دنیای واقعی واسه رسیدن به رویاهامون تلاش نمیکنیم چون تو خیالمون اونا رو داریم 

😂😂😂 منم همینطوریم ولی سعیمو میکنم بهتر شم چون وسط درس و اینا یهویی میرم تو رویااا

منظورم رویاانیست بازی یه نقش خاص

کاربرقدیمی ام..باشماره کل اعضایه خانواده عضو شدم و این دیگه اخریه😏کاربرهای بای. سابقم 

چقدر برادر شوهر و شوهر شما خاله زنکن

طفلی جاریت که همچین شوهری داره

مردی که حریم خونه و شرایط خصوصی خونه رو حفظ نکنه مرد نیست

اون جاریت هیچ مشکلی نداره مشکل اصلی با شوهرشه و همسر شما که دارن یه موضوعو گندش میکنن

خدایا چقدر بعضی مرداااااا بی وجدانن و بی عاطفه

2738
من رل دارم ی جورای نامزدیم  اونارو تصور میکنم از جاریام بدم میاد دعوام میشه وسطا

😂😂😂😂شما دیگه کلا وارد بطن زندگی شدی داری با مشکلات دست و پنجه نرم میکنی 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
جاری اسی هم‌میشه سردستمون😂😂😂😂

😂😂😂

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
😂😂😂😂شما دیگه کلا وارد بطن زندگی شدی داری با مشکلات دست و پنجه نرم میکنی 

😂😂😂😂😂😂😂ترکیدم

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706