2737
2739
عنوان

بیاین اززندگی جاریم بگم شمام مثله من هنگ کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 6612 بازدید | 203 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شماهمه همینطوری تو خونتون باخودتون مثله خاله بازی باخودتون بازی میکنید مثلا فک میکنه ی نویسدن ...

منم اینجوریم هیچ مشکلی نداره ولی مال من تو ذهنمه نمیام بلند بگم که همه فکر کنن دیوونم

2731
2738

منم اونجوریم 

مثلا عروسیمو تصور میکنم میرقصم ب مهمونا سلام میکنم 😂😂😂جلو دوماد میرقصم میخندم براش 

ای ننه دخملت دیونس 😂😂😂😂

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
شوهرش اومده با شوهرم درد دل کرده میدونم کار شوهرم زشت بوده و بایدرازدارمیبود و به من نمی گفت ولی ازت ...

یه مشکلی هست که بنده خدا تا ان حد تو تخیل هستش . چرا دکتر نبردتش ؟ منطقی نیست به این شکل بمونه . قطعا راه حل داره 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
وای من تز بچگی عاشق مجری واشپز داشتم.الان که اشپزی میکنم حس میکنم توتلویزیونم توضیح میدم کامل😌

منم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706