2737
2739

میشیم خونش 90متر تمیز هم هست دوتا اتاق خلاصه ایرادی نداره جز حیاطش. خونه ده تاپله میخوره میری بالا پایین انباری خود صاحبخونه که وسایلشو گذاشته ما میرم بالا. شهرداری کاری کرده حیاطشون  بیست سانت بیاد پایین. یعنی هرچی آب پشت بومه بیاد حیاط جمع میشه نمیره توجدول. ما کل شهر وگشتیم 30میلیون 1500اجاره  درحد یه خونه معمولی با امکانات ساده سرویس‌های کثیف. ما درحد 15میتونیم تا1تومن  میتونیم بدیم. این خونه  تمیز وسرویساش خوب بود بق یه جاها میریم حال بهم زن. حالا شوهرم میگه بلوک میزاریم تو مسیر راه تا دم در که تو آب نریم زمستون چیکار کنیم به نظرتون خوبه یا بیخیال بشیم بعد اعصاب آدم خورد میشه چرا رهن کردیم؟ اشتباه میکنیم؟ ویلایی خونه

اگه پولتون کمه چاره یی ندارید

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
در حد 15 یه تومن میشه اجاره بدیم 

فکر کنم مشکل قابل حل باشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
اگه مشکلش همینه و قابل حله با هماهنگی با صاحبخونه با  هزینه کم درستش کنید نهایت هزینه رو از صاح ...

صابخونه میگه درست میکنم میشه اعتماد کرد به حرفشون؟؟ 

2738