2733
2739
عنوان

اگه کسی اسمشو عوض کنه چه دیدگاهی نسبت بهش دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 167 پست
باشه خرِ گرامی...من از شما الگو گرفتم...چقد خوشحالم که میتونم جواب آدم های بی ادبو بدم...از این به ب ...

😂😂 خوشم میاد ک عصبانی هستی😂😂😂

اصلا از این به بعد نیا تو تاپیک هام کیه تو رو راه بده 😂😂😂😂

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
😂😂 خوشم میاد ک عصبانی هستی😂😂😂 اصلا از این به بعد نیا تو تاپیک هام کیه تو رو راه بده 😂😂😂😂

من اصولا تو تاپیک آدم هایی با سطح شعوری مثل شما نمیرم...الان که میزان فرهنگت سنجیده شده بله حتما نمیام...🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصولا تو تاپیک آدم هایی با سطح شعوری مثل شما نمیرم...الان که میزان فرهنگت سنجیده شده بله حتما نمی ...

😂😂😂😂😂😂اصلا میدونین خودتون با خودتون چند چندین

خودتون میگین از این به بعد میدونم تو پاپیکهات چه جوری حرف بزنم الان میگین سطح شعورت فلانه اصلا نمیام تاپیک هات😂

از اولم ک تو بحث دیگران دخالت کردین فهمیدم  در چه حدی هستین

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
😂😂😂😂😂😂اصلا میدونین خودتون با خودتون چند چندین خودتون میگین از این به بعد میدونم تو پاپیکهات چ ...

پست های من در حد فهم شما نیست دوست گرامی...فهم شما نمونه ی بارزِ همون شخصیتِ تو عکسه...🤣🤣🤣🤣🤣

2731
پست های من در حد فهم شما نیست دوست گرامی...فهم شما نمونه ی بارزِ همون شخصیتِ تو عکسه...🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂 پست های شما دقیقا در حد فرهنگ خانوادگیتون هست  ک فقط خودتون متوجه میشین😂😂😂 

فرهنگ خانوادگی شمام فقط در حد همون شخصیت تو عکساست...وای خداااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂 کنترل اعصابتو بگیر دستت😂 

هنوزم متوجه نشدین اون عکس چی میگه همون وقتی ک بی ربط دخالت کردین فهمیدم ک در درک ناتوانین

2738
😂😂😂😂 کنترل اعصابتو بگیر دستت😂  هنوزم متوجه نشدین اون عکس چی میگه همون وقتی ک بی ربط دخالت ...

کاملا مشخصه که کی کنترل اعصاب نداره🤣🤣🤣

ربط شما و اون شخصیت تو عکسو کاملا فهمیدم...

وای خدا🤣🤣🤣🤣

@رهاا۱۹

😂😂 از قدیم گفتم حقیقت تلخه ولی تو باید قبول کنی 

قشنگ معلومع ک خیلی این عکس روت تاثیر گذاشته چون واقعا حقیقت تورو گفته

خوش حالم 😂😂😂

2706