2737
2734
عنوان

اگه کسی اسمشو عوض کنه چه دیدگاهی نسبت بهش دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 167 پست
اسامی مهدیه و امید از اسمهایی هستن که در تعریف مدرن نمی گنجن. اسامی هستن که هم به گوش خیلی آشنا میا ...

بله دقیقا

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
عزت نفس یعنی باور به ارزش های خودت بادوست داشتن خیلی فرق داره  و ارزش های یک انسان به شخصیتشه & ...

خب چون ارزش های انسان به شخصیتش هست نه اسم و ظاهر میگم طرف ممکنه از روی بی عزت نفسی این کارو کنه دیگه 

ضمنا عزت نفس خیلی گسترده هست منشاء ش دوست داشتن و قبول داشتن خود هست

بعد هم وقتی کسی اسمش رو تغییر میده این حس رو دارم ولی اصلا چیزی نمیگم و دخالت نمیکنم فقط حسم این هست وگرنه کار هرکس به خودش مربوطه 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چون ارزش های انسان به شخصیتش هست نه اسم و ظاهر میگم طرف ممکنه از روی بی عزت نفسی این کارو کنه دیگ ...

باشه😂 ممنونم عزیزم

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2728
اسامی مهدیه و امید از اسمهایی هستن که در تعریف مدرن نمی گنجن. اسامی هستن که هم به گوش خیلی آشنا میا ...

خب مدرن از نظر شما چه سالی هست

تو زمان ما اسمایی مثل السا و هلنا و کارن و.... مدرنن

۱۵سال پیشم اون اسما مدرن بودن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
واقعا دلیل خندت رو نمیدونم اگر خودت میدونی پس نظرسنجی برای چیه  موفق باشی

چیو میدونم😳

خب مدرن از نظر شما چه سالی هست تو زمان ما اسمایی مثل السا و هلنا و کارن و.... مدرنن ۱۵سال پی ...

مهدیه یه اسم مذهبی هست، اسمهای مذهبی از 50 سال پیش و چه بسا قبل تر هم عرف بود.

کلا اسمهای مذهبی هیچ وقت جز اسمهای مدرن محسوب نمیشده.

امید هم من مرد 70 ساله می شناسم، پسر 20 ساله هم می شناسم.

2738
مهدیه یه اسم مذهبی هست، اسمهای مذهبی از 50 سال پیش و چه بسا قبل تر هم عرف بود. کلا اسمهای مذهبی هیچ ...

اوکی عزیزم

اوکی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
استارتر یه طوری جوابِ دوستانو میدی انگار مجبورت کردن تاپیک بزنی...هر کسی نظرشو اینجا میگه...

خب منم نظرمو گفتم  ایشونم نظرشونو گفتن   شما هم نظرتونو بگین 

به نظر بقیه هم کاری نداشته باشین به قول خودتون هرکی نظری داره

وقتی کسی معنای درستی از چیزی نداره نباید بگه  میدونی شبیه چی میمونه  شبیه اینایی هستن ک ادعای علی و شیعه دارن ولی نمیدونن نهج البلاغه چندتا خطبه داره چندتا نامه چند تا حکمت داره   ایشون گفتن عزت نفس نداره منم خواستم ببینم اصلا میدونن معنی عزت نفس چیه 

مهدیه خیلی مدرنه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم چرا متوجه نیستین شماها

میگم ۱۵ سال پیش مدرن بود

ما تو کلاس و مدرسمون کلی مهدیه داشتیم

الاااان دیگ هیییییچی اسم بچشو نمیزاره مهدیه. هیییشکی

خب منم نظرمو گفتم  ایشونم نظرشونو گفتن   شما هم نظرتونو بگین  به نظر بقیه هم کاری ند ...

شما مگه معلم زبان فارسی و نگارشی که میخوای ایراد بگیری...شما با همه بد صحبت کردی...وقتی فرهنگ تاپیک زدنو ندارین تاپیک نزنین...

شما مگه معلم زبان فارسی و نگارشی که میخوای ایراد بگیری...شما با همه بد صحبت کردی...وقتی فرهنگ تاپیک ...

😳😳😂😂😂😂 میگم عزیرم چه ربطی به معلم و نگارش داره اصلا 

بعدم من اصلا بد حرف نزدم ولی شما الان دارین خیلی 

بی ربط و بی محتوا حرف میزنین  به قول خودتون هرکی نظری داره از اول نباید دخالت میکردین به هرحال

شماهم نظرتونو گفتین موفق باشین

2706