2737
2734
عنوان

خانمای باردار، هفته 6 و 7 بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 37 پست
تست بزن

امروز روز ۲۳ موعدمه نشون میده....اخه فک نکنم...زود نیست...میخواستم بدونم شما از کدوم هفته تکرر ادرار داشتین

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
5 هفته انجام میدن ببینن داخل رحم هست یا خارج رحمی 

من از وقتی باردار شدم نرفتم سونو.. فقط آزمابش دادم. دکتر گفت ۴ هفتمه یا کمتر.. اما خودم که حساب میکنم بیشتر از ۵ هفتمه.. حتی نمیدونم ساک حاملگی هست یانه.. پس باید برم بنظرتون؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان 15 روز از موعدم گذشته ک این علائم تکرر ادرار دارم 

ممنون عزیزم که گفتی دعا کن باردار باشم سه ساله منتظرم...انتظار بسه دیگه

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
من از وقتی باردار شدم نرفتم سونو.. فقط آزمابش دادم. دکتر گفت ۴ هفتمه یا کمتر.. اما خودم که حساب میکن ...

بزار شش هفته یک دفعه برو ک قلبش هم دیده بشه

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2728
عزیزم من الان این ماه دارو خوردم لتروزول و امپول زدم..الان ۲۳موعدمه...همش تکرر ادرار و سوزش و یبوست ...

آمپولhcgباعث تکرر ادرار میشه

منم اینجوریم

خدا جونم شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍😍صحیح و سالم بغلم برسون🥰🥰 دامن همه منتظرا رو سبز کن🤲
2740