2737
2734
عنوان

یه زنی و میشناسم شوهرو یه بچه داره با دونفرم رابطه داره😶بعد میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بازم به شما ربطی نداره ابروی کسی رو میریزی شاید پشیمون بشه و توبه کنه  به شما چه

حالا مگه گفت میخواد آبروشو ببره؟گفت ازش بدم میاد

بازم فاز روشنفکری گرفتن یه عده

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر
بعد میگه من که کاری نمیکنم هرموقع شوهرش بهش میگه بهت شک کردم میره قهر ک چرا مگه من چکار کردم

قشنگ صداشو ضبط کن و به شوهرش بگو...

والا

گناه داره اون مرد

زنیکه خرابه دیگه...یه نفرم نه دو تا

خاک بر سرشون ک برای سوراخ خودشونم ارزش قائل نیستن هر کی برسه میکنه توش  

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

دقیقا عین دخترخاله ی من

با این تفاوت ک اون با شوهر همه فامیل در ارتباطه و داره زندگی همه رو از هم می پاشونه

هر زه ترین زنی ک تو تمام عمرم دیدم

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
2740
حالا مگه گفت میخواد آبروشو ببره؟گفت ازش بدم میاد بازم فاز روشنفکری گرفتن یه عده

نه اتفاقا ربط داره وقتی میدونی طرف داره گناه میکنه باید بهش تذکر بدی ولی اگر ادامه داد باید به همسرش بگه ک این کثافت رو از زندگیش بندازه بیرون و عمرش حروم همچین ادمی نشه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

من هم خانومی میشناسم به هوا مرد متاهل دیگی از شوهرش با دو بچه داره طلاق میگیره 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
ب دلیل تجربه ی شخصی نه تواین زمینه ها کلی میگم  کسیو سرزنش نمیکنم  دعا میکنم خدا هدایتش ...

و حدیث هم هست  هرگز کسی رو بابت عملش سرزنش نکنید و قضاوت نکنید وگرنه به همون سرزنش و قضاوت گرفتار میشید ان‌شاءالله قابل هدایت باشه و هدایت بشه فقط باید دوری کرد همین 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
زیادن ازین زن و مردای متاهل حتما کمبود  توجه شدید داره باید بره پیش روانپزشک .. یعنی با وجود مح ...

نه اتفاقاشوهرش انقد خوبه و خوش اخلاق و پول دربیاره ک حد نداره 

یعنی شوهرش کلا اهل مسافرت خوشگزرونی و شوخی و ایناس 

من نمیدونم این زنه چشه

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706