2737
2734
عنوان

یه زنی و میشناسم شوهرو یه بچه داره با دونفرم رابطه داره😶بعد میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 132 پست
بازم به شما ربطی نداره ابروی کسی رو میریزی شاید پشیمون بشه و توبه کنه  به شما چه

چرا بمن میگه؟چرا هرموقع منو میبینه ساعت ها درموردشون حرف میزنه؟بعدم من اسم نیوردم 

بمن نگه اگه بمن ربطی نداره

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ب دلیل تجربه ی شخصی نه تواین زمینه ها کلی میگم 

کسیو سرزنش نمیکنم 

دعا میکنم خدا هدایتش کنه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم به شما ربطی نداره ابروی کسی رو میریزی شاید پشیمون بشه و توبه کنه  به شما چه

آبروی کی رو ریخته؟

همچین زنایی حرمت خانواده رو از بین بردن حرمت مادر بودنو زبر سوال بردن 

آخه ه رزه تو که انقد خاطر خواه داری چرا ازدواج میکنی چرا مادر میشی

به نام خداوند رنگین کمان 🌈
2728

یعنی چی به شماربطی نداره.ماداریم توهمین جامعه ای زندگی میکنیم که اینجور ادمهای کثیف زیادن.وامکان داره زندگی ماواطرافیانمون هم درگیر بشه.اگر مرد اینکارو کنه که خودتونو دارمیزنید.چه آدمهای عجیبی هستین شما.

2740
مگه ما دیدیم یا میشناسیمش؟؟؟؟؟

والا جوری میگه ابرو بردی انگار من با عکس و فیلم‌منتشر کردم

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

یادع خودم افتادم 

قبلا

ی دوس پسر فااااب داشتم و دارمش 

ولی ااون موقع با ی پسرع دوس شدم همکارم بود میدونس دوس پسر فاب دارم باهام دوس شد از اولشم بهش گفتم مم اون فابه رو ول نمیکنم 

بعدا بهم میگفت وقتی با اون حرف میزنی ناراحت میشم وقتی با اون میری ناراحتم 😂😂😂

زیادن ازین زن و مردای متاهل حتما کمبود  توجه شدید داره باید بره پیش روانپزشک .. یعنی با وجود مح ...

والا ربطی به کمبود توجه نداره،کمبود توجه داره با یکی باشه اصلا طلاق بگیره بره باهاش چرا جیندا بازی خراب بازی درمیاره،کمبود ذات دارن ذااشون خرابه اینا