2733
2739
عنوان

کیا ازاینکه خانه دار هستن و درامدی ندارن راضی ان با دلیل بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3384 بازدید | 116 پست
من یک عدد خانه دار هستم ک ب علایقم میرسم وازطریق بورس درآمد کسب میکنم البته نه الان ک ب پیسی خوردیم

چه امضای قشنگی داری 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانه دارم کار کردنو‌ دوس دارما اما توانشو ندارم و با روحیاتم سازگار نیست 

دلم ی کسب و کاری ک برای خودم باشه رو میخواد 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
ای بابا خداکمکت کنه گلم

ممنون گلم 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2728
درس خوندن زمانی خوبه که مطمئن باشی بعدش میری سر کار. بدون پارتی احتمال پیدا کردن کار یک درصدم نیست.& ...

نه اصلا اینجوری نیس خدایی... کارت خوب باشه مهارت داشته باشی رو هوا میزننت... والا من تا یه سال بعدم که کارمو تحویل دادم از سرکارم زنگ میزدن که برگردم

خانه دار هستن و با درآمد کم به خاطر کرونا فروش اینترنتی داشتم الان درآمدم کم شده . دیروز با خواهرم رفتیم بیرون خرید هرچی دوس داشت میخرید چون درآمدش خیلی بالاست متخصصه . اما من هی میگفتم من دارم همسرم تازه خریده اما خیلی دلم خواس راحت خرید کنم .. اگه کارمند بودم و دستم تو جیبم بود خیلی راحت تر بودم تا از همسرم طلب پول کنم 😢 اصلا خوب نیست زن باید دستش تو جیبش باشه 

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
اره واقها نمیدونم چجوری کسب درامد کنم

والا من شما رو نمیدونم ولی خودم یه پسر دارم که ماشاءالله انقد شیطونه و درگیری داره و تر و خشک کردن که حس میکنم اون دوره کار میکردم یه رویا بود تو زندگیم، من همش درگیر پسرمم و همیشه وقت کم میارم واسه کارام، هیچ وقت نمیشه به خودم تو آینه نگاه کنم و همیشه خسته و عصبی هستم، خصوصا با این شرایط کرونا لعنتی، اینکه همیشه باید آویزونه شوهرم باشم واسه چندر غاز نفرت انگیزه واسم ولی مجبورم بخاطر شرایط مسخره کشورم، واقعا زن تو کشور ما پشیزی ارزش نداره 😔

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
چه امضای قشنگی داری 

ممنون عزیزم 😊♥️

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2740

منم خانه دارم ولی کلافه میشم چون بچه هم ندارم دوس دارم یه کار درخونه داشته باشم وگرنه شوهرم تامین میکنه منو از لحاظ پول هرماه ب حسابم پول میزنه و نقدی ولی خودم حوصلم سرمیره هرچقدم کارخونه بکنم باز علافم

یه صلوات میفرستی برام🙏🙏...... من خدایی دارم مثل گلبرگ شقایق زیباست ... درد هرچقدر بزرگ باشه خدا بزرگتره .... خدا وقتی تورا می آفرید حواسش به آرزو های من بود تو شدی همان آرزوی من 😍😍😍ایشالا برسه اونروزی که نی نی دار بشم 😍😍😍.         روز تعطیله و مشغول تمیز کردن خونه هستم. تصمیم میگیرم سر و سامونی به کمد لباسام بدم. در کمد رو که باز میکنم چشمم میوفته به لباسهای مهمونیم. یه دفعه یادم میوفته که کم مونده یه سال بشه که هیچکدومشون رو نپوشیدم. کفشها و کیفهایی که از بیشترشون مدتهاست هیچ استفاده ای نکردم. کابینتها رو که میخوام تمیز کنم  چشمم به ظرف و ظروفی میفته که یه ساله هیچ غذایی دلشون رو گرم نکرده.مبلهایی که یه ساله رومبلیشون کنار نرفته تا پذیرای حضور گرم عزیزی بشن. باورم نمیشه که مدتهاست مثل خیلی ها هیچ مهمونی نداشتیم و هیچ جایی مهمونی نرفتیم. یه ترسی دلمو چنگ میزنه.نکنه عادت کنیم؟؟؟عادت کنیم به خلوت خونه هامون، به تنهاییمون، به سکونمون و به سکوت. از عادت میترسم، همون که  اوریانا فالاچی میگه بی رحمترین سَمّیه که میتونه اسیرت کنه، که به هر شرایطی سر خم کنی. نکنه عادت کنیم به بی خبری از هم. به بی عشق ماندن، به بی دوست ماندن..  با خودم فکر میکنم شاید مرگ بدترین پیامد پاندمی کرونا نباشه، شاید اگر کرونا کمی بیشتر طول بکشه تو دنیای پساکرونا بیماری تنهایی و مردم گریزی چنان تو سلولهامون رخنه کنه که با هیچ واکسنی ایمنی پیدا نکنیم.از ته دل دعا میکنم قبل از یخ زدن دلامون، از این ویروس ویرانگر نجات پیدا کنیم که زندگی بی دوست داشتن، بی رفت و آمد، بی دید و بازدید، بی حضور انسانها، بی امید دیدار به هیچ نمی ارزه.به قول شاملو  "سالیان بسیار نمی‌بایستدریافتن راکه هر ویرانه، نشان از غیاب انسانی ست،که حضورِ انسانآبادانی‌ست".
نه اصلا اینجوری نیس خدایی... کارت خوب باشه مهارت داشته باشی رو هوا میزننت... والا من تا یه سال بعدم ...

خیلی کم پیش میاد اینطوری.من طبق تجربه خودم و اطرافیانم گفتم. ایشالا همیشه موفق باشی عزیزم. 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

از بعضی جهات خوبه که کسی توقعی ازت نداره،وقتی کار کنی شوهرتم توقع داره هرجا کم اورد کمک کنی، ولی کار کردن هم خوبیای خودشو داره،حداقل پول دستته هرچی بخوای میخری خودت نیاز به التماس و خواهش به کسی نداری

نه عزیزم چه پول یامفتی  سرمایتو دراختیار شرکتا میزاری باهاش معاملاتشونو انجام میدن تو ضرر و زی ...

خب عوضش یه دوره سود خوبی کردین!  بدون اینکه کار کنین درسته؟  یه سوال بپرسم جواب میدین یا شما هم بی پاسخ میذارین؟  واسه بورس کلاس رفتین؟  اطلاعاتشو از کجا کسب میکنین من هیچی ازش نمیدونم

من قبلا شاغل بودم الان خانه دار .

خانه داری رو ترجیح میدم .وقتی سرکار می رفتم پوستم افتضاح شده بود شدید خسته بودم .خیلی شکننده شده بودم .ولی الان لذت میبرم از زندگی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اتفاقا صبح اصلا کار ندارم چون شب با شوهرم کارارو مبکنم الانم دخترم خوابه خودمم مریضم یکم حالم بد بید ...

وای خوشا بحالت مادر، بچه ات چن وقتشه؟  مگه میشه آدم بچه داشته باشه وقت آزاد داشته باشه؟!  

2706