2737
2734
عنوان

کیا ازاینکه خانه دار هستن و درامدی ندارن راضی ان با دلیل بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3385 بازدید | 116 پست
اها پس ازرو نقشه طرحو میزنن

اره خوب نقشه اش خیلی بزرگ و خوانا هست

یه صلوات میفرستی برام🙏🙏...... من خدایی دارم مثل گلبرگ شقایق زیباست ... درد هرچقدر بزرگ باشه خدا بزرگتره .... خدا وقتی تورا می آفرید حواسش به آرزو های من بود تو شدی همان آرزوی من 😍😍😍ایشالا برسه اونروزی که نی نی دار بشم 😍😍😍.         روز تعطیله و مشغول تمیز کردن خونه هستم. تصمیم میگیرم سر و سامونی به کمد لباسام بدم. در کمد رو که باز میکنم چشمم میوفته به لباسهای مهمونیم. یه دفعه یادم میوفته که کم مونده یه سال بشه که هیچکدومشون رو نپوشیدم. کفشها و کیفهایی که از بیشترشون مدتهاست هیچ استفاده ای نکردم. کابینتها رو که میخوام تمیز کنم  چشمم به ظرف و ظروفی میفته که یه ساله هیچ غذایی دلشون رو گرم نکرده.مبلهایی که یه ساله رومبلیشون کنار نرفته تا پذیرای حضور گرم عزیزی بشن. باورم نمیشه که مدتهاست مثل خیلی ها هیچ مهمونی نداشتیم و هیچ جایی مهمونی نرفتیم. یه ترسی دلمو چنگ میزنه.نکنه عادت کنیم؟؟؟عادت کنیم به خلوت خونه هامون، به تنهاییمون، به سکونمون و به سکوت. از عادت میترسم، همون که  اوریانا فالاچی میگه بی رحمترین سَمّیه که میتونه اسیرت کنه، که به هر شرایطی سر خم کنی. نکنه عادت کنیم به بی خبری از هم. به بی عشق ماندن، به بی دوست ماندن..  با خودم فکر میکنم شاید مرگ بدترین پیامد پاندمی کرونا نباشه، شاید اگر کرونا کمی بیشتر طول بکشه تو دنیای پساکرونا بیماری تنهایی و مردم گریزی چنان تو سلولهامون رخنه کنه که با هیچ واکسنی ایمنی پیدا نکنیم.از ته دل دعا میکنم قبل از یخ زدن دلامون، از این ویروس ویرانگر نجات پیدا کنیم که زندگی بی دوست داشتن، بی رفت و آمد، بی دید و بازدید، بی حضور انسانها، بی امید دیدار به هیچ نمی ارزه.به قول شاملو  "سالیان بسیار نمی‌بایستدریافتن راکه هر ویرانه، نشان از غیاب انسانی ست،که حضورِ انسانآبادانی‌ست".
درسته اما یادمون باشه اگر ب خدا توکل کنیم همه چیز آرومه ب خدا ب شوهرم میگم بااین خرج و مخارج و درآمد ...

اونو که منم همیشه به همه میگم که ما معجزه وار داریم ادامه میدیم وگرنه خیلی وقت پیش از پا در میومدیم!  آخه به هیچ عنوان دخل با خرج جور در نمیاد، من یکی دو ماه مخارج رو نوشتم و حساب کردم، همیشه درآمد به بیست روز نکشیده تموم میشد!  بقیه ماه نمیدونم از کجا میومد خرج میکردیم! 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از شاغل بودنم خیلی راضی ام چون قبلش شوهرم زیاد پول زیر دستم نمیذاشت همه چی برام میخرید ولی پول همیشه اندازه نیازم میداد و من چون اینطوری بزرگ نشدم برام جهنم بود خدا میدونه چقد دعوا داشتیم سر همین مسئله و خیلی از کارهایی که میخواستم نمیذاشت انجام بدم ولی الان خداروشکر شاغل شدم منت هم نمی کشم هر صبح که از خواب پا میشم اول خداروشکر میکنم 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
2731
من که هر روز میگم به جهنم آخرش همه تو یه متر جا میخوابیم (البته دور از جون )

شوهرمنم حرف شمارو‌میگه

یه صلوات میفرستی برام🙏🙏...... من خدایی دارم مثل گلبرگ شقایق زیباست ... درد هرچقدر بزرگ باشه خدا بزرگتره .... خدا وقتی تورا می آفرید حواسش به آرزو های من بود تو شدی همان آرزوی من 😍😍😍ایشالا برسه اونروزی که نی نی دار بشم 😍😍😍.         روز تعطیله و مشغول تمیز کردن خونه هستم. تصمیم میگیرم سر و سامونی به کمد لباسام بدم. در کمد رو که باز میکنم چشمم میوفته به لباسهای مهمونیم. یه دفعه یادم میوفته که کم مونده یه سال بشه که هیچکدومشون رو نپوشیدم. کفشها و کیفهایی که از بیشترشون مدتهاست هیچ استفاده ای نکردم. کابینتها رو که میخوام تمیز کنم  چشمم به ظرف و ظروفی میفته که یه ساله هیچ غذایی دلشون رو گرم نکرده.مبلهایی که یه ساله رومبلیشون کنار نرفته تا پذیرای حضور گرم عزیزی بشن. باورم نمیشه که مدتهاست مثل خیلی ها هیچ مهمونی نداشتیم و هیچ جایی مهمونی نرفتیم. یه ترسی دلمو چنگ میزنه.نکنه عادت کنیم؟؟؟عادت کنیم به خلوت خونه هامون، به تنهاییمون، به سکونمون و به سکوت. از عادت میترسم، همون که  اوریانا فالاچی میگه بی رحمترین سَمّیه که میتونه اسیرت کنه، که به هر شرایطی سر خم کنی. نکنه عادت کنیم به بی خبری از هم. به بی عشق ماندن، به بی دوست ماندن..  با خودم فکر میکنم شاید مرگ بدترین پیامد پاندمی کرونا نباشه، شاید اگر کرونا کمی بیشتر طول بکشه تو دنیای پساکرونا بیماری تنهایی و مردم گریزی چنان تو سلولهامون رخنه کنه که با هیچ واکسنی ایمنی پیدا نکنیم.از ته دل دعا میکنم قبل از یخ زدن دلامون، از این ویروس ویرانگر نجات پیدا کنیم که زندگی بی دوست داشتن، بی رفت و آمد، بی دید و بازدید، بی حضور انسانها، بی امید دیدار به هیچ نمی ارزه.به قول شاملو  "سالیان بسیار نمی‌بایستدریافتن راکه هر ویرانه، نشان از غیاب انسانی ست،که حضورِ انسانآبادانی‌ست".
من که هر روز میگم به جهنم آخرش همه تو یه متر جا میخوابیم (البته دور از جون )

نه این طرز فکرو نداشته باشید همیشه مثبت فکر کنید اما آرامش هم داشته باشید وقتی آروم هستیم جذب داریم و دقیقا خداوند دست ب کار میشه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
یعنی واقععا افتضاحه  بخصوص این هفته کامل قرمز  من بعضی سهم ها 60 درصد منفی هستم

ایشالا برمیگرده، ولی خوبه بهرحال اطلاعات داری در این زمینه، هر کاری رو بلد باشی یجا دستتو میگیره، قطعا برمیگرده و اینجور نمیمونه ولی زمان میبره دیگه، استرسش بالاست 

2740
اره خوب خیلی خوبه 😁😁😁بگیر بباف باهام شروع کنیم ب بافتن 

😅😅😅 نه خواهر من اول باید آموزش ببینم که وقتشم ندارم از طرفی پسرم نمیذاره من یه برنج بپزم بعد بشینم پشت دار که بعد بیا و جمش کن دیگه 😄 موفق باشی عزیزم ایشالا روز بروز پیشرفت کنی و پر درآمد باشه برات 

حالا فک کن خانم شاغل علاوه بر کارایی که یه خانم خانه دار انجام میده کارای بیرون رو هم انجام میده&nbs ...

قبول دارم چندسال اول زندگیم شاغل بودم دگه نتونستم انرژیشونداشتم دیدم دارم داغون میشم دگه نرفتم 

کارمند هم بشی کار بیرون هس + خانه داری

خیلی سختهواقعابه خانمای کارمندخسته نباشیدمیگم اونادگه دوشیفت سرکارن من چندسال رفتم دیدم اینقدرتحت فشارم وخسته کننده شده برام دگه نرفتم

سلام .....

اگر هیچ منبع درامدی ندارید و میخواید به درامد میلیونی برسید با ما درتماس باشید ...با اهدا تخمک و اهدا جنین و اهدا رحم کاملا قانونی هست ......از سن ۱۸ تا سن ۳۵ ....مطلقه یا متاهل فرقی نمیکنه از مبلغ ۱۰ میلیون تا مبلغ ۲۵۰ ماهی ۵ تومان بابت رحم و مبلغ ۱۰ تومان بابت تخمک .....تخمک تا سن ۳۱ و رحم تا سن ۳۵ 

بهترین کاری هست که به مبلغ میلیونی برسید 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍. به این ایدی تلگرام پیام بدین ..@ssky_6688