2737
2734
عنوان

دروغگویی بی حد و عجیب مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم مامان شما دست خودش نيست مريض هستن بهتره يك دكتر روانشپزشك ببريدشون دارو بدن

مادرشوهر منم همينطوره خيليي دروغگوو ولي نميدونم چرا خانوادش نميفهمن

واقعا مريض بدبخت دروغاي ميگه اما خانوادش باور ميكنن

49

پس باید خوب و بد رو بدونه اگه میتونی با یک مشاور حرف بزن وگرنه به قول قدیمی ها شاخه پیر رو سعی کنی خم کنی میشکنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
اخه مثلا الان داره میره بیرون دست زده ب نایلونی ک ماسک کثیف روش بوده.. ماسکی ک اون ادم رفته باهاش مت ...

خب بکنه.ایشون مریض میشن بعد قرنطینه میشن.روان خودتو خراب نکن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
عزيزم مامان شما دست خودش نيست مريض هستن بهتره يك دكتر روانشپزشك ببريدشون دارو بدن مادرشوهر منم ه ...

دقیقا خودمم همینو میگم بهش دیگه 😢

چون مشخصه بیماره

اما قبول نمیکنه 

من مریض دارم میشم طی این موضوع 

خدا ببخشتم ولی گاهی ب شددددت ازش متنفر میشم

خب بکنه.ایشون مریض میشن بعد قرنطینه میشن.روان خودتو خراب نکن

تو خونه ی کوچولوی ما کافیه یکی بگیره هممون بدبدخت میشیم 

منم کلا 44 کیلو بیشتر وزن ندارم با 167 قد!  دیگه خودت ببین من چقددددر لاغرم! اگه بگیرم بمیرم این خانوم خلاص میشه

مادر منم عین نقل ونبات دروغ میگه،حتی به دست رو قرآن گذاشتنشم اعتمادندارم.

دقییییییقا وااییی... اونم ب من همینو میگه و منم میگم اصلا باور ندارم... همینطور خدارو دروغ قسم میخوره

2738
دقیقا خودمم همینو میگم بهش دیگه 😢 چون مشخصه بیماره اما قبول نمیکنه  من مریض دارم میشم طی ای ...

ميفهممت عزيزم😔حالا براي اين كه خودت آروم تر بشي 

از يك مشاور كمك بگير شايد اينطوري بهت راهكار بده كه چيكار كني كه خودتت آروم بشي و چطور با مامانتت رفتار كني

تا كمتر اذيت بشي

چون دروغ ريشه داره

مشاور كمكت ميكنه كه ريشه دروغ مامانت و پيدا كني و حلش كنيد

عزیزم از نظر اخلاقی چطوره مورد مشکوک ندیدی ازش

مثلا چیا...؟ 

من فک میکنم مریضه... اونم بخاطر سختگیریای بیخود دوران. بچگیش.. حتی گاهی خودزنی میکنه وقتی میبینه من باور نمیکنم دروغاشو.. ایییی نمیدونی دلم میخواد مغزمو بکوبم ب دیوار یا خودمو پرت کنم پایین.. اگه نمیدونستم خودکشی هرگز بخشیده نمیشه تاالان 100 بار مرده بودم

2706