2733
2734
عنوان

تهدید مدیر مدرسه،درسته آیا

524 بازدید | 24 پست

سلام روزتون بخیر

مدتی هست تو کانال مدرسه پیام گذاشته میشه که شهریه مدرسه رو پرداخت کنید وگرنه امتحانات میان ترم گرفته نمیشه

الانم گذاشته تا امروز وقت دارین پول بیمه رو پرداخت کنید وگرنه دانش اموزان خود به خود از شاد و سناد حذف میشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مدرسه دولتی یا غیر انتفاعی؟غیر انتفاعی که هزینشو باید پرداخت کنید بهرحال.برای دولتی هم ما هزینه کتاب و بعلاوه پنجاه تومن هزینه بیمه دادیم اول سال. هزینه دیگه ای ندارن

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

الکی میگن همیشه 

تهدید هاشون عادیه برا ما🥴✌️😂😂😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

احمقای بیشعور مدرسه مائم هیچ اموزشی نمیدن معلما میان فیلم از گوگل دان میکنن خداحافظ

حالا میگن پول شهریم بدیم نوکرشونیم اخع بیشعورا

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
احمقای بیشعور مدرسه مائم هیچ اموزشی نمیدن معلما میان فیلم از گوگل دان میکنن خداحافظ حالا میگن پول ش ...

خب چرا دولتی نرفتی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مدرسه دولتی یا غیر انتفاعی؟غیر انتفاعی که هزینشو باید پرداخت کنید بهرحال.برای دولتی هم ما هزینه کتاب ...

مدرسه دولتی هست

هزینه کتاب پرداخت شده

شهریه هم خرد خرد میدن

منکه سال قبل با کلی تهدید طفلی بچه ها بازم ندادم زورم اومد اخه مدرسه دولتی که شهریه نمی خاد

تازشم پول بیمع سال قبل ۷تومن بود امسال اخرش میخاد بشه ۱۰تومن 

حرف من پول زورع

سر گردنس مگه

احمقای بیشعور مدرسه مائم هیچ اموزشی نمیدن معلما میان فیلم از گوگل دان میکنن خداحافظ حالا میگن پول ش ...

معلم اینا هم اول این طوری می کرد یعنی یه فیلم بین ۴تا کلاس سومی مثلافوروارد میشه

اما الان خودش ویس توضیح میفرسته

یا با نوشته دستی خودش عکس میفرسته

زنگ بزن آموزش و پرورش شکایت کن بیمه آخه دیگه چرا مگه مدرسه میرن بچه ها؟

کلی تو سایت ها چرخیدم دیدم تا سالای قبل اجباری بود

اما الان که دیگه خونه هستند

بعدش هنوز قیمت مشخص نذاشتن