2737
2739

دو سه ماه پیش از دیوار یه پراید خریدم ۴۵ تومان یعنی تو دیوار تههران پیدا کردم به دایی ام که اونجا بود گفتم بخره خرید با قطار فرستاد خیلی درب و داغون بود سه ملیونی خرج کردم ولی هر روز یه جاش مشکل پیدا میکرد دیگه چند روز پیش فروختم دوباره از دیوار شهر خودمون خریدم به مکانیک نشون دادم گفت خوبه شما تا حالا از دیوار ماشین خریدید؟

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از نزدیک دیدی؟

اره دومی رو

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2738

خب موقعی که انتخاب کردین خودتون باید برین برا معامله تا چند تا بنگاه ببرین نشون بدید با فروشنده و کارشناسی رنگ ببرین ببینین چقدر رنگ داره و اینا بعدش معامله کنید

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
مدل چنده.چه پرایدی ۱۳۲.۱۳۱.۱۱۱؟

مدل ۹۵ ، ۱۳۱ گلگیر تعویض شده

وای خدا پراید ۷۷😢واقعا نابودییییییم

واقعا

بعله صاحبش گفت تصادف نکرده موقع ببمه کردن ماشین فهمیدیم ۳بار تصادف کرده بود  گیلانیم از کرج خریدیم

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
مدل ۹۵ ، ۱۳۱ گلگیر تعویض شده

من یکماه پیش خریدم مدل ۹۵.۱۳۲ بدون رنگ  شاسی سالم.بیمه نداشت لاستیکم خودم خریدم دزدگیرم نداشت ۶۶ برام در اومد

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
بعله صاحبش گفت تصادف نکرده موقع ببمه کردن ماشین فهمیدیم ۳بار تصادف کرده بود  گیلانیم از کرج خری ...

واقعا بعضی تو سایت دیوار خیلی کلاه بردارن در بنگاها هم که گرونه پس ما چکار کنیم

2706