2737
2739

اره یکی تو شهرمون بود میگفتن کارش همینه که دیه بگیره خدابیامرز جوان مرگ شد

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

خواهر من فقط بخاطر اینکه هزینه بیمارستان نده ولی خوب گفت زده در رفته 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسیم‌زد بهش واقعا؟

نه دستش رفته بود لای در 

دیگه کلا هزینه بیمارستان نداد چیزی ولی خوب یکی از همسایه هاشون گفت بیا شوهر من گردن میگیره  زده بهت دیه شو نصف نصف کن ک گفتم حالا بیمارستان میگه دولتیه نوش جونت رفتی ولی شرکت بیمه خصوصیه وحق الناسه خلاصه انجام ندادش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

دخترخالم رفتن تفریح با شوهرش بعدچادرش گیر میکنه به چرخ موتور میخوره زمین دستش میشکنه اینم میاد الکی یه ماشینو میاره با یه موتور سند دار با ماشین میزنن به موتور بعد  زنگ زدن به پلیس قراره بهش ۱۱۰ ملیون بدن چون صورتشم به شدت آسیب دید و دندونش شکست ولی اینقد طلا از خودش آویزون کرده

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

این پولا خوردن نداره

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2738
یه اتفاقایی تو این مملکت میفته که.... 

هی  وزگار چی بگم خواهر اگه هرکی بخواد پول حروم بخدره که معنی پول حلال از بین میره