2733
2739
عنوان

میشه برام دعاکنید

90 بازدید | 17 پست

من با ی آقا پسری آشنا شدم یعنی تازه آشنا شدیم معرفی شدیم بهم. میشه دعا کنید مهرم به دلش بیفته آخه من اصلا خواستگار ندارم. شرایطش خوبه تحصیلکرده هست شاغله مدرس دانشگاهم هست سختی کشیده هست استخدام رسمیه از من دو سال بزرگتره خدا ترسه نکنه، از خودم بگم فوق لیسانسم بیکارم برادرم چند سال زندان بوده آخرشم اعدام شد، پدر و مادرمم فوت شدن، من گناهی نکردم که توی چنین خانواده ای دنیا اومدم یکی از انگشتای دستمم قطع شده. دلم می خواد مهرم به دلش بشینه آخه کی منو می بینه؟ خواهش می کنم برام دعا کنید چقدر اعتماد به نفسم اومده پایین. چند شب پیش چت کردیم شب بخیر گفتیم روز بعدش سلام صبح بخیر گفتم و جواب داد ولی همون روز دوتا پیام دادم جواب نداد بعدشم خبری نشده تا الان شاید شرایطش نداشته ولی شایدم دیگه نمی خواد با من آشنا بشه 

عزیزم انشالله تو زندگیت بهترینا قسمتت بشه.بعد سختی ها آسونی هست....انشالله همسری در خور شایسته نصیبت بشه که جای خالی خانوادتو پر کنه برات

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

عزیزم انشالله خواسته دلت با مصلحت رحمان یکی بشه😍

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرچی قسمت باشه همون میشه .

من وقتی صیغه عقدم جاری شد دلم از این رو ب اون رو شد ..❤❤

کمبود های اطراف ادم مهم نیستند ... مهم خودتی ..درونته ...

شما سنگین باش و پیام نده میان قسمت هرچی باشه بسپر ب خدا

2728

بنظرم دعا بکن ولی اصرار نکن به انجام چیزی.چون اگر الانم بمونه ولی بعدا بره خیلی خیلی بدتره.بسپر به خدا اصلا ام استرس نداشته باش مطمینم خدا حواسش بهت هست وبهترینها برات پیش میاد

چندسالته شما؟

2738

به اومدنو نوندن کسی عزیزم اصرار نکن که اگه الان بره خیلی بهتره تا تو زندگی ولت کنه و بره و پشیمون بشه انشالله خدا بهترین ش رو سر راهتون قرار بده که بتونه حفظتون کنه شما رو برا خودتون بخواد و ارامش درونتون بشه.اگه اون بنده خدا هم نیومد زیاد ناراحت نشو حتما خیری بود توش

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2706