2737
2739
عنوان

داداشم توخواب پاهاشو گذاشته بود رو دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 26 پست
خداروشکر اخه این معلوم نیست از کی پاهاش روشکمش بوده بیدار شده دیدم پاهاش روشکم دخترمه  کلاس ه ...

الان حال عمومیش خوبه گلم نگران نباش

واینکه قدیم یه اتاق بوده ده بچه،همه سوار هم بودن موقع خواب اینجوری بود روزی دوکشته میداد....ولی مادری ونگرانیتو حق میدم عزیزم... مادرحساسه...

من دوم راهنمایی بودم خواهرزادم ۳ ماهش بود ندیدمش قشنگ دوپایی رفتم رو شکمش هیچی نشد😑ولی تا صبح نگرا ...

دو پایی چطور می شه عزیزم؟ یهنی پریدن روش؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دوم راهنمایی بودم خواهرزادم ۳ ماهش بود ندیدمش قشنگ دوپایی رفتم رو شکمش هیچی نشد😑ولی تا صبح نگرا ...

پس کلا ارثیه رو بچه میرید

خخخخخ خداروشکر بخیر گذشته

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738

هوووو حالا دوتا پای گنده اومد تو ذهنم..

کلاس هشتم که زپرتیه هنوز...نگران نباش عزیزم......تازه کل وزن هم نبوده که..

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
نوزادا ضد ضربه ان انگار تو مهد بودم روزی چند بار از تخت سقوط می کردن زیر دست و پا می موندن چیزیشون ن ...

😂😂😂

انشاالله دختر منم اتفاقی واسش نیفته

میخندم به جهانی که غمش را به رخ ما میکشد